Dr Kacper Koryzna: Nie lubię stać w miejscu

Koryzna Clinic należy do najbardziej obiecujących gabinetów implantologicznych przyszłości. Wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym, system CEREC wykorzystywany  w protetyce 3D, gości pacjentów z całego świata, a sam doktor Kacper Koryzna doskonali swój warsztat pracy na sympozjach i konferencjach na całym świecie.

Autor

prestiz

Tym miejscem kieruje dr n. med. Kacper Koryzna, który posiada prestiżowy tytuł Master Of Science in Oral Implantology. To najwyższy stopień naukowy w dziedzinie implantologii. Doktor otrzymał go na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. Na niemieckiej uczelni studiują lekarze z całego świata. Tytuł otrzymują najlepsi z najlepszych. Kacper Koryzna należy do tego elitarnego grona.

Dla zespołu Koryzna Clinic najważniejszy jest pacjent i jego komfort podczas leczenia, dlatego też Doktor Kacper Koryzna przywiązuje dużą wagę do wyposażenia gabinetu w najnowocześniejsze technologie, które nie są jeszcze popularne na rynku szczecińskim lub mało dostępne.

Dr Koryzna wprowadził do Szczecina technologię na miarę czasów w jakich żyjemy. Cerec czyli protetyka 3D to rewolucja w medycynie. – Żeby mieć nowe piękne zęby nie trzeba już długo czekać i poddawać się męczącym wyciskom i odlewom – mówi dr Kacper Koryzna. –  Cerec daje możliwość wykonania pełnoceramicznych prac protetycznych podczas jednej wizyty, która trwa zaledwie godzinę. W kilka sekund za pomocą skanera wewnątrzustnego lekarz skanuje obraz ubytku w formacie 3D. Następnie komputer na podstawie skanu obrazu z jamy ustnej projektuje ząb. Model składany jest pod indywidualny zgryz i warunki w jamie ustnej pacjenta.

W Koryzna Clinic jest nie tylko nowocześnie i szybko, ale także bezboleśnie. Bezbolesne zabiegi zapewnia pacjentom najnowocześniejszy system bezbolesnych znieczuleń. Quick Sleeper  posiada mikroprocesor, który poprzez sterowanie prędkością podawania środka znieczulającego, czyni ten zabieg bezbolesnym, precyzyjnym i skutecznym. Znieczulenie wprowadzane jest tylko w miejsce, które podlega leczeniu. Urządzenie, którym podawane jest znieczulenie przypomina kształtem długopis. Na jego końcu znajduje się igła specjalnie dostosowana do zabiegu. Tą igłą stomatolog przewierca się przez kość z zewnątrz, w miejsce pozbawione nerwów. Dzięki temu pacjent odczuwa wibrowanie, słyszy wiercenie, ale nie odczuwa bólu.

Koryzna Clinic jest gabinetem o zasięgu globalnym. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie, a zespół jest przygotowany na przyjęcie pacjenta zagranicznego, oferując pomoc także w obszarze zakwaterowania czy spędzenia wolnego czasu,  dlatego też grono pacjentów cały czas się powiększa. Z usług gabinetu korzystają  pacjenci z różnych zakątków świata, którzy  mają zapewnioną  wysoką jakość leczenia przy użyciu najnowocześniejszych technologii. 

Konsekwencja, dyscyplina, skuteczność, determinacja, pasja te cechy charakteryzują doktora Kacpra Koryzna i dzięki nim Koryzna Clinic świadczy dzisiaj usługi na najwyższym poziomie co zostało zauważone i wyróżnione w 2017r. w Janowie Podlaskim. W pięknych wnętrzach hotelu Zamek Biskupi Doktor odebrał prestiżową nagrodę „Luksusowej Marki Roku 2017”. To jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium na całym świecie. – Koryzna Clinic jest dowodem na to, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, by robić coś na światowym poziomie. Zresztą zawsze gdziekolwiek jestem na świecie czy też w Polsce, podkreślam to skąd pochodzę. Jestem ze Szczecina, tu pracuję i nie mam zamiaru tego zmieniać – mówił po odebraniu nagrody dr Kacper Koryzna.

Koryzna Clinic współpracuje z pochodzącą z Korei Południowej i cenioną na świecie firmą medyczną Osstem. Współpraca dotyczy wprowadzenia przez dr Kacpra Koryzna najnowszego systemu implantologicznego.  Doktor Koryzna dla poprawy jakości swoich usług i ciągłej edukacji współpracuje z najlepszymi z najlepszych w swojej branży czego praca z azjatyckim potentatem jest najlepszym przykładem. Poszukuje również ciągle coraz lepszych systemów implantologicznych, uczestniczy w międzynarodowych sympozjach, na których pojawiają się specjaliści z tej dziedziny z całego świata. 

Dr Kacper Koryzna był ostatnio moderatorem jednej z debat podczas trwania Międzynarodowego Sympozjum Implantologicznego na Tajwanie. Trafił tam dzięki uprzejmości Instytutu Akademii Implantologicznej Biomate i rządu Tajwanu, którzy byli organizatorami sympozjum w mieście Kaohsiung. Wspólnie z prof. dr. Lih-Jyh-Fuh moderował sesję dotyczącą nowych technologii w implantologii. W sympozjum uczestniczyło dwustu słuchaczy z dwudziestu krajów. Jako konsultant kliniczny systemu implantologicznego Osstem w Korei Południowej, w maju dr Koryzna odwiedzi największe na świecie spotkanie implantologiczne, które w tym roku odbędzie się w Tokio.

Koryzna Clinic
ul. Sienna 4/1
Szczecin

ul. Sienna 4/1, 70-542 Szczecin  |  tel. +48 91 812 15 41, tel. kom. 607 236 896  |  e-mail: gabinet@koryznaclinic.com
www.koryznaclinic.com

1( 11)
Marzec'19