Klinika L.A. Beauty – nowe miejsce piękna

Innowacyjna strefa zdrowego piękna powstała z pasji i potrzeby stworzenia czegoś absolutnie wyjątkowego. Klinika L.A. Beauty zapewnia kompleksowe usługi. Miejsce to połączenie medycyny estetycznej z kosmetologią, fizjoterapią oraz usługami kosmetycznymi. Pomysłodawczynią całego przedsięwzięcia jest zaś Aleksandra Lendzion, która odważyła się wypowiedzieć swój pomysł na głos i zaprosiła do współpracy doskonałych specjalistów.

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Hasło przewodnie kliniki brzmi: „Inspiruje nas zdrowe piękno”. – Jest to kompilacja wszystkiego czego możemy spodziewać się przekraczając próg tego magicznego miejsca – podkreśla właścicielka gabinetu. Czym wyróżnia się klinika? Kto w niej pracuje i jakie zabiegi są wykonywane na miejscu? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury!

Kompleksowe podejście

Holistyczna kosmetyka, czyli całościowe podejście do pacjenta, to jeden ze współczesnych trendów beauty. Właśnie ten cel przyświeca wykwalifikowanym specjalistom L.A. Beauty. Zwracają uwagę nie tylko na konkretny problem pacjenta, a też jego samopoczucie, styl życia, emocje, otoczenie oraz wiele innych czynników. Dbają o szczegóły, pokazując jak ważne jest dla nich, to co robią. Starają się zadbać o pacjentów w każdym możliwym wymiarze. Zapewniają całościową opiekę, oferując zabiegi indywidualnie dostosowane do konkretnych osób.

Połączenie medycyny estetycznej z kosmetologią, fizjoterapią i usługami kosmetycznymi to rozwiązanie kompleksowe oraz starannie przemyślane. Daje bowiem możliwość wyboru zabiegów zarówno osobom zdecydowanym na bardziej inwazyjną ingerencję, jak też tym, które preferują rozwiązania mniej inwazyjne. Ponadto zintegrowanie usług oferowanych przez klinikę umożliwia holistyczne leczenie oraz odmładzanie, a jednocześnie przygotowanie skóry do zabiegów, a także wspomaganie regeneracji pozabiegowej.

Wiele usług świadczonych przez gabinet L.A. Beauty doskonale sprawdzi się na przykład jako etap wstępny do bardziej inwazyjnych zabiegów, ale także wspomoże procesy gojenia skóry po wykonaniu kuracji odmładzających, wymagających dłuższej rekonwalescencji. 

Zgrany zespół specjalistów

Przy tworzeniu kliniki Pani Aleksandrze przyświecała idea, aby wspólnie stworzyć niepowtarzalny zespół, któremu będzie przyświecał wspólny cel. W L.A. Beauty zebrała grupę osób, stawających na pierwszym miejscy zdrowie pacjentów i holistyczne podejście do problemów, z jakimi się zmagają. 

Co ciekawe, 8 marca, na warszawskim kongresie dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej, gabinet otrzymał odznaczenie gwarancji najlepszych usług w medycynie estetycznej Neauvia 2019 #wbezpiecznychrekach. Z tej okazji warto przyjrzeć się bliżej osobom, które tworzą klinikę L.A. Beauty.

Aleksandra Lendzion

Założycielka L.A. Beauty, odpowiedzialna jest za gabinet kosmetologiczny. Specjalistka korzysta z nowoczesnych, wysokiej klasy sprzętów, co pozwala poczuć się każdemu klientowi doskonale. W ofercie jej gabinetu znajdą się zabiegi z zakresu edermologii, odmładzające skórę, redukujące blizny i rozstępy, zmniejszające zmarszczki, liftingujące skórę oraz minimalizujące zmiany pigmentacyjne. Wszystkie nieinwazyjne metody dostępne przy użyciu światowej klasy produktów do wyłącznego użytku w gabinetach kosmetologicznych: Nieablacyjny laser frakcyjny Emerge, Reology2, Alliance, Zafiro oraz Storz D-actor.

Izabela Wierzbicka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej. Obecnie w trakcje specjalizacji z chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech, od zawsze zainteresowana zabiegami, ale najbardziej z zakresu estetyki. Absolwentka Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie, pasjonatka medycyny anty-aging i zdrowego stylu życia. W swojej pracy zawodowej, stawia głównie na wydobycie naturalnego piękna oraz biorewitalizację skóry, bo jak twierdzi nie uniknie się starzenia, ale można wyglądać zdrowo oraz promiennie przez całe życie. Oto zabiegi, które wykonuje w L.A. Beauty: m.in. toksyna botulinowa, wolumetria twarzy, mezoterapia, biostymulacja, korekta kształtu ust, lipolizja iniekcyjna, leczenie cellulitu, mezoterapia skóry głowy, skleroterapia.

Agata Korzemiacka

Fizjoterapeuta, elektroradiolg, odpowiedzialna za gabinet fizjoterapii i regeneracji. Autorka wielu programów dydaktycznych. Akupunkturzystka oraz właścicielka firmy ATHLETE PERFORMANCE. Współwłaścicielka International Federation Aerobic Academy Poland. Wieloletnie doświadczenie i pasję, kieruje w stronę traumatologii układu ruchu, ukrytych wad postawy oraz dietetyki, w tym sportowej. Propagatorka koncepcji treningu funkcjonalnego oraz zdrowego stylu życia. Trenerka medyczna, modelująca sylwetki. W ofercie gabinetu pod jej opieką jest: diagnoza funkcjonalna, terapia tkanek miękkich, rehabilitacja ruchowa, terapia powięziowa, terapia punktów spustowych, terapia blizn, terapia manualna, terapia wad postawy, HYPERVOLT THERAPY – wibracyjny masaż mięśni przy pomocy sprzętu, DRY NEEDLING – suche igłowanie, pinoterapia, doradztwo żywieniowe i suplementacyjne.

Sara Olewicz 

Odpowiedzialna za gabinet manicure. Pielęgnacją dłoni i stóp zajmuje się od 14 lat. Jest perfekcjonistką, więc zawsze stara się aby jej prace były doskonałe, a każdy szczegół – idealnie dopracowany. Szeroki wachlarz odbytych szkoleń, nieustająca chęć nauki, pozwoliła jej połączyć pasję z życiem zawodowym. Ma zamiar nadal się rozwijać, ponieważ kocha to co robi.

Jak widać, personel gabinetu to zespół doświadczonych i zdolnych do wspólnego działania profesjonalistów.  

Bardzo ważna jest dla nich satysfakcja pacjentów z efektów zabiegów oraz terapii. Eksperci kliniki dokładają wszelkich starań, by ich zadowolić, co osiągają dzięki dużej wiedzy oraz pasji. Praca to dla nich nie tylko zawodowy obowiązek, ale też przyjemność. Każda z osób posiada inne zdolności, dzięki czemu specjalizują się w różnych dziedzinach, wzajemnie się uzupełniając. Wspólnie tworzą atrakcyjną, zróżnicowaną i wszechstronną ofertę, dzięki czemu obok gabinetu nie sposób przejść obojętnie.

– To wszystko sprawia, że Klinika La Beauty jest miejscem wyjątkowym i kompleksowym. Aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów, usługi będą świadczone przez 7 dni w tygodniu! – podkreśla właścicielka kliniki.

 
Klinika L.A. BEAUTY
Raginisa 7/U3
Szczecin

tel.: +48 608 628 701
www.klinikaLA.pl

1( 11)
Marzec'19