Budujemy relacje, by zbudować dobre wnętrze

Marzenia się spełniają. Tak – w banalnym, a jednak cudownym zdaniu można zawrzeć uczucia, jakie przyświecały mi zakładając Madras Styl – mówi Małorzata Mądraszewska - Stefanek . – Zbierając długoletnie doświadczenia, wierzyłam, że kiedyś uda mi się stworzyć miejsce, które kreować będzie wnętrza nie tylko praktyczne i piękne, ale ponadczasowe.

 

Autor

Prestiż

Aranżacja i wyposażenie wnętrz to nie tylko praca zespołu Madras Styl, ale przede wszystkim pasja, dzięki której tworzą wymarzoną przestrzeń, miejsce, w którym można się czuć jak na najlepszych wakacjach z wyposażeniem, które zapewnia pełnię komfortu.

Zaczynają od projektu przez wyposażenie do satysfakcjonującej realizacji.

Działają nieprzerwanie już od jedenastu lat. W swojej ofercie posiadają meble, oświetlenie i dodatki wielu renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Realizują również indywidualne zamówienia na meble. 

– Szanując cenny czas naszych klientów, stworzyliśmy miejsce, w którym przy dobrej herbacie czy kawie możemy tworzyć projekty, które spełnią nawet najbardziej oryginalne pomysły i oczekiwania – podsumowuje– Małgorzata Mądraszewska-Stefanek. – Od początku do końca prowadzimy nadzór nad inwestycją, na każdym etapie służąc radą i pomoc – mówi.

 

Prestiż  
Listopad 2019