Przytulna elegancja

Piękne aranżacje połączone z wysoką jakością oraz nieprzeciętnymi rozwiązaniami w temacie dekoracji wnętrz. Salon dekoracji okien Impresja to „chanel” w świecie firan, zasłon, żaluzji, rolet, dywanów, poduch, narzut i elementów, które każdemu miejscu dodadzą klasy i przytulności.

Autor

Aneta Dolega

Wszystko jest tu oparte na tkaninie, która nie ogranicza się wyłącznie do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Coraz częściej sprawdza się także w kuchni, na tarasie czy w salonie kąpielowym, ozdabiając m.in. krzesła, tapicerowane szezlongi i podnóżki. Pochodzące z Impresji oryginalne poduchy, pokrowce na meble czy narzuty w odpowiednich kolorach i wzorach mogą nadać wnętrzu nowego charakteru, bez potrzeby drastycznej zmiany. 

W salonie dostępna jest oferta większości wiodących światowych marek. Klient ma do dyspozycji jedwabne tafty, delikatne aksamity, klasyczne żakardy, naturalny len i mięsisty welur. Często klienci zlecają uszycie z wybranej tkaniny i według własnego pomysłu któregoś z elementu wystroju, ale mogą skorzystać także z pomocy profesjonalistów. Impresja współpracuje z utalentowanymi projektantami, którzy chętnie zrealizują te pomysły ale i doradzą. Korzysta także z usług świetnych krawcowych, dla których świat tkanin nie ma tajemnic. Na koniec Impresja montuje w domach gotowe dekoracje. 

Firany, zasłony, rolety rzymskie pięknie prezentują się w  oknach, ale i one potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Przychodzi moment, kiedy trzeba się uporać z wypraniem i wyprasowaniem dekoracji okiennych. Czynności te są czasochłonne i wymagają dużej ilości miejsca. Wtedy na pomoc przychodzą pracownicy Impresji. Przyjeżdżają do klientów, zdejmują zasłony, firany lub rolety. Piorą, prasują i tak odświeżone oddają właścicielom, oczywiście je na nowo montując. Świadczą takie usługi również na miejscu w salonie.

Impresja to styl, wygoda i znane nam wnętrza ukazane na nowo. To również drobiazgowa troska o klienta.

Prestiż  
Listopad 2019