TARASY KRZEKOWO NOWOCZESNE APARTAMENTY w otoczeniu zieleni

40 budynków w zabudowie bliźniaczej, 80 nowocześnie zaprojektowanych apartamentów, 7 minut do centrum miasta – oto nowa inwestycja Delux Investment. Tarasy Krzekowo to unikatowy design, spokojna okolica oraz dobry dojazd do centrum Szczecina, a wszystko zaprojektowane tak, by zapewnić pełen komfort mieszkańcom i ich gościom.

Autor

prestiz

galeria

Delux Investment jest szczecińskim deweloperem, który stawia na unikatowe projekty, wysoką jakość oraz kreatywność. Zespół firmy tworzą specjaliści i przedstawicie branż architektonicznej, budowlanej, a także inżynieryjnej. Spółka powstała z chęci tworzenia inwestycji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Głównym celem firmy jest tworzenie rzeczy wyjątkowych, które inspirują i nadają miejscom niepowtarzalnego charakteru.                                    

 W swoich działaniach pracownicy spółki stawiają przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania oraz pasję. 

Nie boją się wyzwań, dlatego chętnie tworzą przedsięwzięcia o indywidualnym charakterze. Priorytetem jest dla nich zaufanie klientów, a nagrodą – ich pełne zadowolenie. Spółka dzięki temu od lat realizuje z sukcesem ciekawe przedsięwzięcia. Jednym z nich jest właśnie osiedle Tarasy Krzekowo. 

Komfortowy apartament z tarasem

Projekt to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja znajduje się w cichej, spokojnej okolicy. W jej skład wchodzi 40 budynków z 80 dwupoziomowymi apartamentami i przestronnymi tarasami. Powierzchnia lokali wynosi od 78 do 124 m2, dzięki czemu stanowią doskonałą formę pośrednią pomiędzy przestronnymi mieszkaniami, a domami szeregowymi lub bliźniaczymi. Dodatkowo, apartamenty o większej powierzchni wyposażone są w komfortowe poddasze z antresolą. Dużym atutem osiedla są tarasy widokowe, zlokalizowane na dachach mieszkań o powierzchni powyżej 90 m2, a prócz tego własna przestrzeń ogrodowa, dostępna dla wszystkich wariantów mieszkań. 

Co więcej, położenie lokali wewnątrz inwestycji zostało zaprojektowane w taki sposób, by zachowywać sferę prywatności dla każdego z mieszkańców. Dodatkowo, teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany, a wjazd możliwy wyłącznie poprzez sterowaną elektrycznie bramę. Do każdego z apartamentów przeznaczona jest też własna wiata postojowa.

Pomyślano również o wspólnej przestrzeni mieszkaniowej. W sercu osiedla stworzono miejsce, gdzie można się spotkać i nawiązać bliższe relacje. To idealna przestrzeń do integracji z sąsiadami. Miejsce znajduje się w środku osiedla, a jego elementem charakterystycznym jest nowoczesna fontanna. 

Zainteresowani zakupem apartamentu mogą też liczyć na pomoc i poradę. Inwestor oferuje kompleksowe wsparcie klientów w zakresie finansowania, aranżacji wnętrz, wyposażenia mieszkania w system inteligentnego domu, klimatyzacji oraz budowy garaży.

Nowoczesny design

Delux Investment w swoich pracach stara się łączyć klasykę gatunku, unikalny styl oraz użyteczność. Dba też o to, by każdemu projektowi nadać niepowtarzalnego charakteru, który sprawi, że wyróżni się on na tle innych. Tak też jest w przypadku inwestycji Tarasy Krzekowo.

W ofercie projektu Delux Investment jest aż 6 typów budynków o zróżnicowanym układzie powierzchni oraz urozmaiconym łączeniu apartamentów wewnątrz budowli. Osiedle wyróżnia innowacyjny, minimalistyczny design zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz inwestycji. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o komfortowym życiu dla całej rodziny. Design mieszkań jest nowoczesny, wysublimowany i nawiązuje do skandynawskiego stylu. Wyróżnia go wyjątkowe wzornictwo, które nadaje lokalom unikatowego wyglądu. Tarasy Krzekowo łączą więc niebanalny design oraz komfort, dzięki temu tworzą idealne miejsce do życia i wypoczynku.

Spokojna i zielona okolica

Lokalizacja inwestycji zapewnia wytchnienie, jednocześnie oferując dobry dojazd do centrum. Krzekowo to jedna ze spokojniejszych dzielnic Szczecina. Lubiana i ceniona z wielu względów. Uchodzi za jedną z najbardziej przyjaznych w mieście. To także miejsce ciekawe historycznie. 

Bliskość śladów przeszłości oraz zieleni, sprawia, że tereny te są atrakcyjne do zamieszkania. Spodobają się nie tylko miłośnikom lokalnych ciekawostek, ale również fanom długich spacerów z czworonożnymi pupilami czy sportowych aktywności na świeżym powietrzu. To także świetne miejsce dla rodzin. Dlatego też warto przyjrzeć się dokładniej tej inwestycji. 

 Zaciszna okolica, bliskość zieleni, elegancka zabudowa, a do tego niedaleka odległość od tętniącego życiem centrum. To wszystko sprawia, że osiedle Tarasy Krzekowo jest doskonałym kompromisem dla osób aktywnie zaangażowanych w pracę w mieście, których życie zawodowe wiąże się z codziennymi dojazdami i jednocześnie potrzebujących przestrzeni pełnej spokoju. Krzekowo znajduje się nieco na uboczu, ale jest dobrze skomunikowane z resztą Szczecina, a prócz tego ma rozbudowaną sieć przystanków miejskiego transportu.  Warto dodać, że dojazd samochodem do centrum zajmuje jedynie 7 minut, dlatego inwestycja to świetne rozwiązanie dla rodzin i dzieci. Należy też wspomnieć o takich walorach okolicy jak: bliskość szkół, ośrodków opieki zdrowotnej, restauracji oraz sklepów. 

Jak widać, osiedle to nie tylko unikalny design, komfortowe rozwiązania, ale też możliwość spokojnego, rodzinnego życia na przedmieściach, przy jednoczesnej bliskości miasta. Inwestycję wyróżniają zaś szczególnie tarasy widokowe, z których rozpościera się widok na cichą, zieloną okolicę. Dokładnie taką, w jakiej chciałoby mieszkać wielu z nas.

 

 
Delux Investment Sp.z.o.o Sp.k
Al.Wojska Polskiego 154
Szczecin

Tel.: 0048-722-162-162
Kontakt mailowy: Biuro@delux-investment.com
Strona inwestycji: www.tarasy-krzekowo.pl

3( 13)
Listopad'19
gajda