5 zabiegów wartych Twojej uwagi

Rok 2019 w Klinice Zawodny przy Ku Słońcu 58 w Szczecinie obfitował w nowości, atrakcyjne wydarzenia i nietuzinkowe wyzwania. Uczestniczyliśmy w dużych, lokalnych imprezach takich jak Szczecin Tattoo Convention, Magnolie Biznesu, a także zorganizowaliśmy kilka wydarzeń w naszej Klinice - Zdrowe Warsztaty, Warsztaty Wizażu i Dni Otwarte. W tym roku nasz zespół znacznie się powiększył, podobnie jak lista zabiegów i nowych urządzeń. Wreszcie przyszedł czas na podsumowanie - wyróżniliśmy 5 zabiegów najbardziej wartych uwagi:

Autor

prestiz

1. Plastyka opadających  powiek

Wraz z wiekiem skóra traci swoją jędrność i elastyczność, tym samym uwidaczniając coraz to większe niedoskonałości.  Jednym z najbardziej problematycznych obszarów jest okolica oczu. Opadająca powieka sprawia, iż twarz wygląda na przemęczoną i dotkniętą upływem czasu.  Rozwiązaniem na tego typu problem może być plastyka powiek górnych metodą laserową (laser assisted blepharoplasty). Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry, plastyki mięśnia okrężnego oka i ewentualnie laserowej redukcji nadmiaru tłuszczu. Zabieg jest bezbolesny, trwa ok 45 min i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Procedura laserowa sprawia,że zabieg jest bezkrwawy, powieki lepiej się goją, a blizna po zabiegu jest niemalże niewidoczna. W efekcie zabieg „otwiera” oraz optycznie powiększa oczy i odmładza o kilka lub kilkanaście lat.

 

 

2. Przeszczep włosów

Najpopularniejszy zabieg wśród panów, choć może być również rozwiązaniem niektórych problemów także u pań. Przerzedzone włosy, nadmierne wypadanie włosów, zakola i łysienie androgenowe to oznaki świadczące o tym, że możesz skorzystać z konsultacji trychologicznej i specjalistycznej diagnostyki u naszych specjalistów od włosów. W naszej klinice przeszczepy włosów wykonujemy już 7 lat metodą S.A.F.E.R., która umożliwia przeszczep pojedynczych włosów. Zaletą tej technologii jest naturalny wygląd, maksymalna przeżywalność przeszczepionych włosów, włosów sąsiadujących, a także krótki okres gojenia i brak blizn. Tylko w tym roku wykonaliśmy ponad 100 takich zabiegów. Chcesz obejrzeć efekty? Zobacz film na naszym kanale YouTube!

 

 

3. Laserowe usuwanie tatuażu

Dwa najnowocześniejsze lasery pikosekundowe Enlighten III i PicoSure najlepszych, amerykańskich firm Cutera i CynoSure - to nasza broń na „błędy młodości” i tatuażowe rozczarowania. Jako jedyni w regionie używamy tego typu laserów i posiadamy wieloletnie doświadczenie w laserowym usuwaniu tatuaży i makijażu permanentnego. Niezależnie od wielkości, koloru i wieku tatuażu - zapewniamy najbezpieczniejszą metodę na rynku. Usuwamy również makijaż permanentny - brwi, kreski na powiece górnej, dolnej, a także makijaż permanentny ust. 

 

 

 

4. Niechirurgiczna korekta nosa

Wieloletnie doświadczenie doktora Zawodnego z nićmi Aptos w tym roku zaowocowało wprowadzeniem do oferty kliniki innowacyjnego zabiegu nieoperacyjnej korekty nosa. Zabieg ten daje natychmiastowy rezultat, widoczny gołym okiem od razu po zabiegu. Ogromną zaletą dla pacjenta jest brak uciążliwego okresu rekonwalescencji, a efekt porównywalny jest do chirurgicznej korekty nosa. Ponadto zabieg jest bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym i znacznie trwalszy niż korekta nosa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. 

 

 

5. Laserowe usuwanie popekanych naczynek, rumienia i  żylaków

Czy dostajesz wypieków na twarzy przy zmianie temperatury, przy wzmożonym stresie, emocjach lub popijając kawę lub grzańca? To rumień naczyniowy, a laser Excel V amerykańskiej firmy Cutera to jego szczęśliwe zakończenie. Laser działa na rozszerzone i popękane naczynia krwionośne na twarzy i ciele, likwiduje tak zwane żylaki na nogach, a także naczyniaki i teleangiektazje. Poprzez selektywne działanie na hemoglobinę bez termicznego uszkodzenia otaczających struktur, najnowocześniejszy technologicznie laser usuwa wyżej wymienione zmiany. W tym roku w naszej klinice pojawiła się jego najnowsza wersja Cutera Excel V+.

 

Dla nas był to rok pełen wrażeń i nowych wyzwań. Mamy nadzieję, że kolejny będzie równie udany i pomyślny. Wszystkim Czytelnikom i Redakcji życzymy wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Klinika Zawodny Estetic
ul. Ku Słońcu 58
Szczecin

tel. 504 948 320, 508 719 262, 508 752 460

4( 14)
Grudzień'19