La Fiori w nowym miejscu

W tym miejscu zadbamy o skórę twarzy i ciała, wyszczuplimy sylwetkę czy zrelaksujemy się podczas masażu. – Posiadamy szeroką ofertę najnowszych zabiegów i zaawansowanego sprzętu – mówi Małgorzata Kuśmirek-Makuch, właścicielka La Fiori. – W naszej nowej siedzibie przygotowaliśmy aż pięć różnych gabinetów. 

Autor

Andrzej Kus

galeria

Gabinety Kosmetyki Profesjonalnej La Fiori zmieniły swoją siedzibę. Znajdują się teraz na terenie osiedla Nowa Cukrownia, a dokładniej przy ulicy Kwiatkowskiego 1a/6. Wraz z nowym miejscem oferują jeszcze więcej dla swoich klientek i klientów. 

– Nowe miejsce jest szczególne z kilku powodów – opowiada Małgorzata Kuśmirek-Makuch, właścicielka salonu kosmetycznego. – Na ponad stu metrach kwadratowych przygotowaliśmy pięć gabinetów. Nasi goście mogą skorzystać nie tylko niemal ze wszystkich dostępnych na rynku usług kosmetycznych. Oferujemy kosmetykę twarzy oraz reszty ciała, medycynę estetyczną, pielęgnację dłoni i stóp, masaże typowo relaksacyjne, ale też i zdrowotne. Lista oferowanych przez nas usług jest niezwykle długa. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się masaże dla par w nastrojowej atmosferze. Taka forma relaksu to doskonała opcja na prezent. 

Specjaliści z La Fiori współpracują również z lekarzami medycyny estetycznej. Na miejscu przeprowadzane są zabiegi, dzięki którym z łatwością możemy poprawić jakość swojej skóry i pozbyć się zmarszczek. – W naszym salonie stawiamy nie tylko na doskonale wykwalifikowanych specjalistów, ale również nowoczesny sprzęt oraz na jakość środków używanych do zabiegów. Używamy preparatów wiodących renomowanych firm. Są one w stu procentach bezpieczne. Gwarantujemy sterylność zabiegów oraz indywidualne podejście do klienta – mówi pani Małgorzata. 

Prawdziwym hitem w gabinecie są zabiegi z wykorzystaniem HIFU, które działają przeciwstarzeniowo oraz zmniejszają powstające wraz z wiekiem zwiotczenia skóry. – Są to zabiegi, gdzie nie przerywamy ciągłości naskórka. Dają świetne efekty, które porównujemy do rezultatów medycyny estetycznej. Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Nie wymagają żadnego znieczulenia. Są całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Ogromną zaletą jest to, że zabiegi można wykonywać przez cały rok – opowiada specjalistka.

Z usług w naszych gabinetach coraz częściej korzystają również mężczyźni, wybierając zabiegi z medycyny estetycznej, poddają się masażom, dbają o ręce, korzystają z oczyszczania skóry twarzy i innych zabiegów. - Panowie, dla których liczy się dobry wizerunek, przestają traktować dbanie o siebie jako temat tabu. To, co zadbane i estetyczne, już nie jest postrzegane jako mało męskie.

Gabinety La Fiori działają sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty od godziny 10 do 14. Aby umówić się na zabieg wystarczy zadzwonić. Cennik wszystkich dostępnych zabiegów znajdziemy na stronie internetowej www.la-fiori.pl. 

 

 
La fiori - Gabinety Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Kwiatkowskiego 1A/6
Szczecin
4( 14)
Grudzień'19