Super osocze Angel – młodość masz we krwi

Osocze bogatopłytkowe to znana od dawna, naturalna metoda regeneracji skóry, która przywraca jej zdrowie i promienny, młody wygląd. Właściciele gabinetu M&R Kaczor, Małgorzata i Robert Kaczorowie proponują swoim pacjentom coś więcej.  Mowa o Super osoczu Angel, które działa w sposób spektakularny i długotrwały, dzięki nowoczesnej metodzie jego pozyskiwania. 

Autor

Karolina Wysocka

galeria

– Super osocze jest jednym z najchętniej wykonywanych zabiegów w naszym gabinecie – podkreśla dr Robert. Nową formułę osocza, uzyskuje się dzięki innowacyjnemu systemowi Angel, co z kolei przekłada się nie tylko na większą skuteczność terapii, ale też bezpieczeństwo, sterylność oraz komfort. Urządzenie pozwala uzyskać osocze bogatopłytkowe o bardzo wysokim stężeniu. – Dzięki separacji komputerowej system pozwala na 14-krotnie większą koncentrację czynników wzrostu niż  w przypadku standardowych zabiegów. Aplikacja tak skoncentrowanego osocza w skórę uruchamia proces intensywnego namnażania komórek oraz regeneracji uszkodzonych tkanek. Co więcej, ze względu na efektywne działanie drugi zabieg polecany jest dopiero po 6 miesiącach, a tradycyjne osocze wykonuje się raz na miesiąc – dodaje doktor. Elementem zabiegu jest też maseczka z osocza do wykorzystania podczas pielęgnacji domowej. Każdy pacjent z M&R Kaczor otrzymuje więc specjalnie przygotowany dla niego zestaw do domu. 

Super osocze ma szerokie zastosowanie. – W medycynie estetycznej, stomatologii, w przypadku schorzeń kręgosłupa do jego biostymulacji, do regeneracji blizn, przy zwyrodnieniach stawów, uszkodzeniach mięśni i ścięgien – wymienia Robert Kaczor. Zabiegi z wykorzystaniem osocza doskonale poprawiają kondycję skóry, zagęszczają oraz ujędrniają. Wszystko to dzięki biostymulacji i przebudowie włókien kolagenowych, które wpływają na napięcie, a także sprężystość naszej skóry. – Super osocze Angel redukuje zmarszczki, odmładza twarz, szyję, dekolt i dłonie, redukuje wiotkość skóry – podkreśla dr Małgorzata Kaczor. Zabieg pozwala na dogłębne odmłodzenie, nawilżenie, poprawę kolorytu, tekstury skóry.  Super osocze daje satysfakcjonujące efekty w przypadku wypadania włosów zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Pobudza ono cebulki włosów do wzrostu, stymulując je do zagęszczenia. Co więcej, wystarczy jeden zabieg, by uzyskać zadowalające efekty, cieszyć się pięknym wyglądem, bez konieczności korzystania z bardziej inwazyjnych metod. Dla komfortu pacjentów istnieje możliwość skorzystania ze znieczulenia obwodowego przeprowadzanego pod kontrolą USG. Dzięki takiej formie znieczulenia znacząco minimalizowana jest
ilość nakłuć.

Źródłem osocza bogatopłytkowego jest krew pacjenta, nie ma zatem ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy reakcji immunologicznej na aplikowany koncentrat bogatopłytkowy – wyjaśnia dr Małgorzata.  Pacjent ma do czynienia z materiałem naturalnym, więc to świetnie rozwiązanie dla osób uczulonych na toksynę botulinową, kwas hialuronowy czy preparaty do mezoterapii. 

 

 
M&R KAczor Medycyna Estetyczna
ul.Kołłątaja 19/2
ul.Kołłątaja 19/2

tel.: +48 601 780 768, +48 790 60 60 30
www.drkaczor.pl 

4( 14)
Grudzień'19
gajda