Szczoteczka, która zachwyca - poznajcie Smilesonic EX

Atrakcyjny wygląd oraz innowacyjna technologia fal sonicznych – to Smilesonic EX, czyli jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń do czyszczenia jamy ustnej dostępnych na rynku. Mogłoby się wydawać, że szczoteczki elektryczne nie są w stanie niczym nas już zaskoczyć. Smilesonic EX łamie jednak stereotypy i wznosi pielęgnację jamy ustnej na jeszcze wyższy poziom.

Autor

prestiz

W schludnym, estetycznym opakowaniu znajdujemy aż cztery wymienne końcówki, wszystkie zupełnie innego typu (każda z nich jest oznaczona innym symbolem, tak by nie było możliwości pomylenia jej z inną). Ponadto, do zestawu dołączono także solidne podróżne etui oraz standardowo ładowarkę. A propos ładowarki – producent deklaruje, że szczoteczka, dzięki zainstalowanej baterii litowo-jonowej, jest w stanie pracować na jednym naładowaniu nawet przez dwa miesiące! 

Drobiazgowe mycie zębów 

Szczoteczka Smilesonic EX opiera swoją skuteczność czyszczenia na technologii sonicznej, która zapewnia nam nawet siedmiokrotnie większą efektywność mycia niż tradycyjne szczoteczki. W trakcie mycia, w naszej jamie ustnej dochodzi do zjawiska kawitacji, czyli zmieszania się ze sobą wody i pasty do zębów. Z takiej mieszaniny powstają następnie mikrobąbelki, które bardzo głęboko wnikają między zęby, nie tylko usuwając z przestrzeni międzyzębowych szkodliwe bakterie, ale także aplikując nam zdrowotny masaż dziąseł. Musimy przyznać, że początkowo trudno się do podobnych doznań przyzwyczaić, bo – jak wspomnieliśmy wyżej – szczotkowanie przy pomocy Smilesonic EX znacznie różni się od tego, czego doświadczaliśmy, korzystając ze szczoteczki manualnej. Zaraz po umyciu jamy ustnej zęby stają się jednak gładkie i lśniące, a zatem wydaje się, że deklaracje o kilkukrotnie większej skuteczności czyszczenia nie są w tym wypadku wyłącznie czczą gadaniną.

Komfort i łatwość użytkowania

Komfort i łatwość użytkowania to chyba największe atuty Smilesonic EX. Po skorzystaniu z niej, trudno się z powrotem „przerzucić” na inną szczoteczkę elektryczną.

Wpływ ma na ten fakt kilka czynników. Przede wszystkim, urządzenie doskonale leży w dłoni oraz prezentuje się po prostu zachwycająco. Warto zaznaczyć, że szczoteczka jest dostępna w aż pięciu różnych kolorach: czarnym, białym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Każdy może zatem dobrać jej rękojeść wedle własnego gustu.

Dlaczego korzystanie ze Smilesonic EX jest tak łatwe? Otóż urządzeniem operuje się za pomocą zaledwie jednego przycisku, zgrabnie umieszczonego na rękojeści. To właśnie przycisk odpowiada za włączanie i wyłączanie szczoteczki, a także wybór odpowiedniego dla nas trybu pracy. A tych do dyspozycji mamy aż pięć – czyszczący, wybielający (w nim szczoteczka osiąga prędkość aż 96 000 ruchów na minutę!), polerujący, chroniący dziąsła, a także zapewniający delikatne mycie dla osób z nadwrażliwościami.

Komfort mycia zwiększają także wbudowane w urządzeniu czasomierze. Pierwszy z nich odpowiada za odmierzanie zalecanego przez stomatologów dwuminutowego czasu mycia, a drugi to interwał, co trzydzieści sekund oznajmiający konieczność zmiany obmywanej partii jamy ustnej. Niby drobiazg, ale jakże użyteczny.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Biorąc pod uwagę wszystkie atuty, które niesie za sobą korzystanie ze Smilesonic EX, cena urządzenia wydaje się być rozsądna.
Za najwyższej jakości szczoteczkę soniczną w zestawie z czterema wymiennymi końcówkami i solidnym etui musimy zapłacić obecnie niespełna 400 złotych. W porównaniu z innymi najbardziej zaawansowanymi produktami sonicznymi, nie jest to specjalnie dużo. Tym bardziej, że regularne korzystanie ze szczoteczki Smilesonic EX sprawi, że z pewnością uda nam się zaoszczędzić na kosztownych wizytach u stomatologa.

 
Denthelp.pl

www.denthelp.pl

Punkt stacjonarny sklepu Denthelp.pl znajdziesz w Centrum Handlowym Atrium Molo, ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

4( 14)
Grudzień'19