Zimowy relaks w Międzyzdrojach

Koniec roku to czas podsumowań i noworocznych postanowień. Często jednym z nich jest obietnica zadbania o siebie i swoich najbliższych, przeorganizowania priorytetów. Jednak takie zmiany najlepiej wdrażać małymi kroczkami. Może na początek warto zacząć od zimowego wyciszenia nad morzem?

Autor

prestiz

galeria

Opcje są dwie – jedziemy na wagary. Zostawiamy w domu partnera z dziećmi, a sami „uciekamy” na weekend do hotelu, gdzie relaksujemy się przy leniwym śniadaniu, długich sesjach w saunie i masażach. Opcja numer dwa – porywamy całą rodzinę i wspólnie robimy sobie wolne od codzienności. Tylko co robić z dziećmi w zimie nad morzem – przecież zamku z piasku nie zrobią, bo się przeziębią? Wbrew pozorom możliwości jest dużo, szczególnie jeżeli zatrzymamy się w hotelu, gdzie również będzie sporo atrakcji. Przykład? W Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje najmłodsi podążają śladami chochlika Joh. Bawią się w sali przygód Captain Nemo. Godzinami pływają w basenie z brodzikiem lub grają w kręgle. Hotel od plaży dzielą zaledwie schody, więc nawet gdy dzieci podczas spaceru zmarzną albo umoczą spodnie – można szybko wrócić do pokoju je przebrać, a potem wypić gorącą czekoladę w Cafe Vienna czy zjeść energetyczny obiad w Restauracji On Deck.

A jeżeli jesteśmy sami? Na pewno centrum SPA i wellness będzie naszym ulubionym miejscem. Dwie suche sauny pomogą się wygrzać po porannym treningu na plaży. Strefa relaksu pozwoli na wyciszenie i ochłodzenie rozgrzanego ciała. A profesjonalni masażyści wycisną resztki stresu z ciała i umysłu. Wato wybrać ulubiony masaż – relaksujący gorącymi kamieniami czy świecą, pachnący rosyjskim miodem czy aromaterapeutyczny, mocniejszy klasyczny z akupresurą czy też sportowy. –Każdy człowiek jest inny i inaczej funkcjonuje jego ciało. Już po pierwszych minutach masażu wiem, czego dana osoba potrzebuje. Czasem jest to całkiem co innego, niż jej się wydaje. Dostosowuję wtedy technikę masażu do konkretnych potrzeb – podkreśla Adrian, doświadczony masażysta i kierownik SPA w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. Jeżeli dodatkowo chcemy zadbać o skórę, możemy zafundować sobie masaż „all inclusive” – z peelingiem i masażem stóp. A po wszystkim wybrać się na delikatny koktajl w lobby barze, gdzie kelner przygotuje dedykowanego drinka.

W Międzyzdrojach znajdziemy też wiele zimowych atrakcji. Możemy wybrać się do kina czy oceanarium. Możemy pospacerować zaśnieżoną promenadą lub pustymi o tej porze roku uliczkami kurortu. Można też wybrać się na wycieczkę do Wolińskiego Parku Narodowego i Pokazowej Zagrody Żubrów albo do Bałtyckiego Parku Miniatur.

Oczywiście Międzyzdroje i Vienna House Amber Baltic to tylko jedna z propozycji, ale czasem warto wybrać się do miejsca, za którym przemawia tradycja i wieloletnie doświadczenie. Jednak w całkowicie nowej odsłonie.  

 
VIENNA HOUSE AMBER BALTIC MIEDZYZDROJE
Promenada Gwiazd 1
Miedzyzdroje,
4( 14)
Grudzień'19