Wnętrze w nowym świetle

 Światło rozprasza mrok, zarówno w budynkach, jak i poza nimi. Nadaje charakter wnętrzom oraz przestrzeniom. Podkreśla ich atmosferę, uwypukla zalety, tworzy klimat. Jedni szukają w nim praktycznych rozwiązań, inni stawiają na dekoracyjność. Im wszystkim pomóc może zespół firmy Batlamp, bo dla nich światło to pasja.

Autor

Karolina Wysocka

Szczecińska marka jest hurtownią oświetlenia, a jej nazwa to połączenie dwóch słów: baterie i lampy. – To produkty, które sprzedajemy – tłumaczy January Wysocki, właściciel. Jednak to nie wszystko, co znajdziemy w ofercie firmy. Batlamp oferuje zarówno designerskie i profesjonalne lampy oraz baterie, jak również żarówki, osprzęt czy inne akcesoria. Wybór produktów jest ogromny. W Batlamp każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka ciekawego oświetlenia do domu, biura, czy np. hali. Klienci cenią miejsce za szeroki wybór artykułów, pełen profesjonalizm, miłą i pomocną obsługę oraz konkurencyjne ceny. 

Batlamp to firma z wieloletnim doświadczeniem, a także ugruntowaną pozycją w branży. – Rozpocząłem działalność 1 kwietnia 1993 roku, w Prima Aprilis – wspomina z uśmiechem pan January. Firma na początku zajmowała się głównie oświetleniem mieszkaniowym, ale szybko zaczęła się rozwijać i rozszerzać swoją ofertę. Pan January chciał odpowiadać na potrzeby rynku oraz coraz bardziej wymagających klientów. Podjął współpracę ze znanymi firmami z branży oświetleniowej, w tym słynną marką Nowodvorski, z którą współpracuje do dziś. Dziś Batlamp działa prężnie na wielu rynkach, a próbkę tego, co oferuje można zobaczyć w sklepie na Pomorzanach. Firma ceni sobie profesjonalizm i jest na bieżąco ze światowymi trendami. – Nasza wykwalifikowana kadra jeździ na szkolenia oraz targi krajowe, zagraniczne. Byliśmy np. w Paryżu i Mediolanie. – Współpracujemy z projektantami, którzy tworzą designerskie lampy. Ściągamy produkty z Włoch, Niemiec. Dużą rolę w naszej ofercie odgrywają znane, cenione marki, np. Eglo, Azzardo, Zuma Line czy Paulmann – dodaje January Wysocki. Firma to jednak nie tylko szeroki asortyment, ale też indywidualne podejście do klienta. Każdy może liczyć na pomocną dłoń pracowników Batlamp, poradę, a nawet autorski projekt. Klient znajdzie tam inspirację oraz atrakcyjną ofertę. – Na miejscu, w sklepie chętnie doradzamy w wyborze oświetlenia. Zapewniamy kompleksową obsługę i jesteśmy też w stanie zrobić projekt oświetlenia w domu, mieszkaniu czy hali – wyjaśnia właściciel. 

Klienci chętnie odwiedzają sklep Batlamp. Przychodzą z różnymi potrzebami, jedni szukają lamp dekoracyjnych do wnętrz, nowoczesnych, pałacowych, czy technicznych oraz biurowych, a inni zewnętrznych – ulicznych lub ogrodowych. Pytają o nowatorskie rozwiązania w oświetleniu, energooszczędność, trwałość i wydajność. Pracownicy Batlamp dla każdego starają się znaleźć indywidualną odpowiedź, przyznają też, że klienci mają swoje ulubione modele. Wśród nich jest dekoracyjna lampa Blink firmy Zuma Line oraz komponująca się z każdym wnętrzem Bross marki Azzardo. – Mamy modele, które można dopasować do różnych przestrzeni – dodaje pan January. Zapowiada także kolejne nowości i zmiany w Batlamp. –  Planujemy też przearanżować nasz salon oraz poszerzyć ofertę o więcej nowoczesnych źródeł światła – podsumowuje. 

Jak widać, zespół Batlamp o oświetleniu wie wszystko, więc jeśli będziecie w pobliżu, koniecznie zajrzyjcie do ich firmowego sklepu na Pomorzanach. Być może, przyglądając się świetlnym aranżacjom, przypomni się wam popularny cytat z baśni Hansa Christiana Andersena: „Światło mnie ozdabia – powiedziała stokrotka”.

 

 

Prestiż  
Czerwiec 2020