Odzyskaj uśmiech

Implanty są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto z różnych powodów utracił własne zęby. To bezpieczny oraz skuteczny sposób na odzyskanie pełnej funkcjonalności i estetyki uzębienia. Mimo to, pacjenci często zastanawiają się, czy warto je wszczepić. Postanowiliśmy więc zasięgnąć rady eksperta i wraz z dr n. med. Barbarą Stawską, właścicielką Dental Art, rozwiać wszelkie wątpliwości.

Autor

Karolina Wysocka

galeria

Sposób na piękny uśmiech

Każdy marzy o zdrowym i pięknym uśmiechu. Jednak nie zawsze udaje nam się utrzymać uzębienie w idealnym stanie, a wśród wielu przypadków różnych kłopotów, szczególnie dotkliwa jest utrata zębów.

Na szczęście z pomocą przychodzą nam stomatolodzy i implantologia. Nie tylko przywraca ona estetyczny wygląd i uśmiech na twarzy, ale też poprawia jakość życia. Dzięki implantom można pozbyć się problemów podczas gryzienia pokarmów lub mówienia oraz uniknąć poważnych powikłań po utracie zęba. – Nowoczesne leczenie w wielu przypadkach oparte jest na implantach. Stanowią one doskonałą metodę odbudowy utraconych zębów. Dzięki nim możemy sprawić, że pacjenci ponownie odzyskają uśmiech i radość z życia – mówi dr Barbara Stawska.

Uzębienie w rękach fachowców

W jej gabinecie pacjenci mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat leczenia implantologicznego, jego możliwości, stosowanych technik i metod odbudowy zębów. Pracownicy Dental Art starają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego zainteresowanego tematem.

– Oprócz rzetelnej wiedzy i umiejętności dysponujemy sprzętem, który umożliwia prawidłową i pełną diagnostykę, niezbędną do precyzyjnej implantacji. Posiadamy nowoczesną tomografią komputerową, która jest obecnie podstawowym narzędziem diagnostycznym. Aparat, którego używamy emituje niezmiernie małe dawki promieniowania. Taką samą dawkę promieniowania pochłoniemy podczas dłuższego lotu samolotem lub letnich wakacji w upalnym miejscu. Bezpieczeństwo naszych pacjentów to priorytet. Dlatego stosujemy wysokiej jakości sprzęt i materiały – tłumaczy dr Stawska.

Tymi samymi kryteriami pracownicy Dental Art kierują się w doborze implantów. – System, na którym pracujemy zapewnia bezpieczeństwo i daje szeroką gamę możliwości odbudowy zębów. Począwszy od protez zębów, poprzez mosty oraz różne rodzaje koron. Uzupełnienia, które wykonujemy na wszczepionych implantach, mogą wspaniale wyglądać właśnie dzięki precyzji, kształtowi i unikatowych właściwościach tychże implantów – dodaje właścicielka gabinetu.

Pacjent na pierwszym miejscu

W Dental Art pacjent jest na pierwszym miejscu, dlatego pracownicy bardzo cenią dobrą pracę zespołową. – W trakcie terapii pracujemy w zespole. Współpracujemy ze świetnymi technikami protetycznymi, którzy tworzą piękne ceramiczne uzupełnienia. Technik i lekarz muszą stanowić zgrany tandem. Prowadzą pacjenta od bezzębego uśmiechu, przez prowizoryczne uzupełnienia w czasie gojenia, aż do ostatecznego efektu, którym jest szczery, piękny uśmiech szczęśliwej osoby. Taką właśnie współpracą możemy się pochwalić – zaznacza dr Barbara Stawska.

Jak widać, implanty to świetna metoda uzupełnienia braków w uzębieniu, a gdy pacjent jest w rękach fachowców takich jak pracownicy Dental Art, to nie ma się czego obawiać. – Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej kliniki. Z przyjemnością odpowiemy na państwa pytania i zatroszczymy się o indywidualne potrzeby pacjentów – podsumowuje z uśmiechem właścicielka Dental Art.

 
Dental Art
ul. Śląska 9a
Szczecin

Pon – Pt 9.00 – 19.00, Sob – 9.00 – 14.00

tel: 91 431 54 8
biuro@dental-art.com.pl

2( 16)
Czerwiec'20