Problematyczne obszary – mamy rozwiązanie

„Tyle starań, a fałdka tłuszczu nadal jest!” –  takie zdanie często pada z naszych ust. Cóż – okres kwarantanny, zamknięte siłownie i ograniczone możliwości aktywności fizycznej nie sprzyjały budowaniu „sylwetki na lato”. Czasu zostało niewiele, a my nadal chcemy wyglądać rewelacyjnie. Poszukujemy podpowiedzi w internecie, zapisujemy przepisy na dietetyczne dania i rozpoczynamy przygodę z bieganiem.  A co w przypadkach, w których zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna – nie działają? W Klinice Zawodny, mamy na to skuteczne rozwiązania.

Autor

Prestiż

Doskonałym wsparciem dla procesu zrzucania wagi są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W Klinice Zawodny posiadamy kilkanaście różnych procedur, które mają za zadanie pomóc w osiągnięciu upragnionej sylwetki. Posiadamy urządzenia, które wyszczuplają, modelują i ujędrniają sylwetkę, a nawet likwidują obrzęki i zagęszczają skórę. Oprócz tego wykonujemy liposukcję i zabiegi przeszczepu tłuszczu w bardziej korzystne miejsca jak np. piersi czy twarz. Czytając o różnych możliwościach, pewnie zadajesz sobie pytanie: który zabieg jest najlepszy dla mnie?

„Waga spada, widać efekty ćwiczeń, ale nie wszędzie...” – właśnie to – to jest miejscowo zlokalizowana tkanka tłuszczowa. Lokalne obszary gromadzenia się tłuszczu to nie powód do zmartwień – mamy na to sposoby. Jeśli niezależnie od Twoich starań nadal posiadasz fałdki tłuszczu w takich miejscach jak: boczki, brzuch, uda, pośladki, ramiona – rozważ wykonanie zabiegów wykorzystujących technologię Coolwaves lub kriolipolizę. 

Onda, dzięki spersonalizownym procedurom naszych specjalistów cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób, które zmagają się z nadmiarem tłuszczu na brzuchu i boczkach, jak też wśród wielu pań, które korzystają z tego zabiegu na takie obszary jak wewnętrzna i zewnętrzna strona ud oraz ramiona. Jest to najlepszy zabieg dla osób wrażliwych na ból i obawiających się dyskomfortu podczas zabiegu – wykorzystanie technologii Coolwaves w Ondzie to w odczuciu pacjenta przyjemny masaż wyspecjalizowaną głowicą na wybranym obszarze, a jedyne co pacjent czuje, to satysfakcja, że robi coś dobrego dla siebie. Polecamy powtórzyć zabieg 3-4 razy w odstępach czasu co trzy tygodnie.

Kriolipoliza natomiast to proces, który polega na wymrożeniu komórek tkanki tłuszczowej w bezpiecznych dla pacjenta warunkach. Clatuu Alpha likwiduje fałdkę tłuszczu właśnie w ten sposób – na przykład na podbródku, boczkach, bryczesach, pachach (okolica nad biustem), plecach (linia biustu) oraz na udach. Kriolipoliza jest procedurą, w którym specjalny aplikator (w Clatuu Alpha aplikatorów jest siedem) zasysa fałdkę tłuszczu i krystalizuje tkankę tłuszczową bez uszkadzania przyległych nerwów oraz tkanek. Skrystalizowane komórki tłuszczowe giną i są wydalane z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Proces pozbywania się tych komórek przez organizm trwa około 30 dni. Zabieg poprzedza krótka konsultacja u specjalisty.

Nie zawsze fałdka na brzuchu to tylko tłuszcz – czasami mamy do czynienia z wiotkością tkanki. Najczęściej zdarza się to po gwałtownej utracie wagi lub kobietom po ciąży. Doskonałym rozwiązaniem jest poddanie się zabiegowi wykorzystującemu ultradźwięki. W naszej Klinice posiadamy trzy urządzenia wykorzystujące HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, która podgrzewa tkanki, tj. skórę, tłuszcz i mięśnie. W wyniku tego podgrzania, tkanki obkurczają się, a dodatkowo w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują wytwarzanie nowego kolagenu. Zatem technologia ta nie tylko modeluje, ale także prowadzi do nieinwazyjnego liftingu ciała i twarzy.

Technologię HIFU wykorzystuje na przykład, ukochany przez naszych Pacjentów, Ultraformer III i Scizer. Zabiegi na twarz dotyczą takich obszarów jak podbródek, linia żuchwy, policzki i czoło, jednak bardzo często Pacjenci decydują się wykonać zabieg na całą twarz. Ultraformer poza nieinwazyjnym liftingiem twarzy, wykorzystuje się także do zabiegów na ciało. W tym wypadku z pomocą może przyjść dodatkowo Scizer – nazywane młodszym bratem Ultraformera z tego względu, że również wykorzystuje technologię skoncentrowanych ultradźwięków HIFU. Scizer pracuje głębiej i wyłącznie na obszarach ciała – takich jak: brzuch, boczki, uda i okolice pośladków. Świetnie sprawdza się na większych obszarach ze względu na dużą głowicę. Zatem – jeśli problemem jest wiotka fałdka skóry i tłuszczu – radzimy zainteresować się w szczególności ultradźwiękami.

Czasami problematycznym obszarem naszych pacjentek nie jest brzuch ani boczki, a tzw. skórka pomarańczowa na udach i pośladkach. Onda to zabieg wyszczuplający, ale także pozwalający na uporanie się z cellulitem. Technologia mikrofal Coolwaves rozbija komórki tłuszczowe, co wygładza i ujędrnia skórę. Do leczenia cellulitu wykorzystuje się także wspomniane wcześniej urządzenie Scizer. Zastosowanie głowicy o dużej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania w połączeniu z chłodzeniem daje imponujące wyniki – zmniejsza nagromadzoną tkankę tłuszczową i cellulit, a ponadto jest zabiegiem komfortowym dla pacjentki.

Osoby, które nie potrafią określić, który z opisanych problemów ich dotyczy, a chcieliby skorzystać z zabiegu – zapraszamy na konsultacje. Specjalista oceni, w czym leży problem i zakwalifikuje do odpowiedniego zabiegu. Jeśli chodzi o kwestię diety w osiąganiu upragnionej sylwetki, umożliwiamy także konsultację z dietetykiem i wykonanie badania genetycznego predyspozycji żywieniowych iGenesis, lub testu MRT – nietolerancji pokarmowej. Możliwości jest wiele, a im szybciej podejmiecie się działanie, tym szybciej zobaczycie
efekty.

Zapraszamy – nasz specjalista stworzy dla ciebie Spersonalizowany Plan Zabiegowy, który będzie doskonałym połączeniem technologii skrojonych na miarę dla Ciebie i Twojego ciała.

 

 

Prestiż  
Czerwiec 2020