Sylwetka gotowa na lato

Latem odsłaniamy ciało i marzymy o tym aby wyglądać atrakcyjnie. Co roku o tej porze wielu z nas zastanawia się nad tym, jak skutecznie poprawić swój wizerunek. Które zabiegi wybrać? Podpowiadamy wraz z ekspertami z Kliniki Dr Stachura. 

Autor

Karolina Wysocka

Według specjalistów rozwiązań jest kilka, w zależności od tego, w jakiej kondycji jest nasze ciało i jakie ma potrzeby. – Jedną z najczęstszych potrzeb pacjentów jest zni- welowanie rozstępów i blizn. Dotychczas ukrywane pod ubraniami, latem niestety są wyeksponowane. Brzuch, uda, piersi, plecy to obszary gdzie rozstępy są najczęściej umiejscowione. W Klinice Dr Stachura proponujemy dwa konkretne i skuteczne rozwiązania w celu pozbycia się tych niedoskonałości – mówią eksperci. 

WALKA Z ROZSTĘPAMI 

Skuteczną metodą walki z rozstępami i sposobem na poprawię jędrności skóry jest VIVACE radiofrekwencja mikroigłowa RF. – Można likwidować praktycznie każdy rodzaj tych niedoskonałości, nawet te najszersze. Rozstępów można pozbyć się także z każdego miejsca! VIVACE należy do całorocznych zabiegów, daje doskonałe rezultaty przy mi- nimalnej inwazyjności. Jego ogromną zaletą jest bardzo krótki, kilkugodzinny okres re- konwalescencji i maksymalne bezpieczeństwo. Nie wymaga absencji w pracy. By był maksymalnie skuteczny, potrzeba jednak 3-4 zabiegów w serii, w częstotliwości jednego w miesiącu – podkreślają eksperci z kliniki. Dla osób, które chcą walczyć z rozstępami bardziej inwazyjną metodą, także mają rozwiązanie. – Zastosowanie lasera frakcyjnego co2 przynosi natychmiastowe rezultaty i to już po pierwszym zabiegu. Technologia opie- ra się na zastosowaniu wysokoenergetycznej wiązki laserowej. Dokładność tej metody pozwala zastosować laser nawet w okolicach wrażliwych. W Klinice Dr Stachura stosujemy laser frakcyjny FRx IntenzTM firmy MedArt®. Idealnie i trwale walczy z rozstępami. Jednak jest to zabieg głęboko działający w skórze, w związku z tym jego zastosowanie wiąże się z dłuższym okresem rekonwalescencji, a także baczną pielęgnacją obszaru poddanego zabiegowi – wyjaśniają specjaliści. 

WYZWANIE: UJĘDRNIANIE 

Rozstępy to nie jedyny problem związany z potrzebami pacjentów, którzy chcą przygotować się na nadchodzące lato. – Utrata jędrności skóry na ciele stanowi duże wyzwanie dla współczesnej medycyny estetycznej. Pacjenci poszukują nieinwazyjnych, ale skutecznych rozwiązań – zaznaczają specjaliści. 

W Klinice Dr Stachura ogromną popularnością cieszy się Ultraformer III. Urządzenie oparte jest na technologii HiFu (High Intensity Focused Ultrasound), pozwala dokonać nieinwazyjnego liftingu, odmłodzenia i poprawy jędrności tkanek oraz napięcia skóry. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, jest bezpieczny, daje świetne efekty. Z powodzeniem można go wykonać bez względu na porę roku. Do najczęściej wykonywanych obszarów ciała należą zaś uda i pośladki, choć nie tylko. – Skupiamy się na rezultacie szczupłych, gładkich nóg oraz jędrnych pośladków. Likwidujemy również nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha oraz boków, poprawiamy napięcie skóry. Zabieg pomaga także ujędrnić wiotkie tkanki na ramionach. Likwidujemy nim również nadmiar tkanki tłuszczowej i luźną skórę nad kolanami. Wysmuklamy też łydki – wymieniają eksperci. 

Jak widać, Klinika Dr Stachura oferuje skuteczne zabiegi, które pozwolą latem cieszyć się pięknym, zadbanym ciałem oraz zgrabną sylwetką. Do tego: komfortowa atmosfera, profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza oraz wyjątkowa troska o bezpieczeństwo pacjentów. Warto odwiedzić to miejsce. 

 

Prestiż  
Czerwiec 2020