Bo liczy się wnętrze

Ciepło, niepowtarzalny wzór i prestiż to cechy perfekcyjnych drewnianych podłóg. Staranna selekcja asortymentu Art Studio gwarantuje nam wybór wymarzonej podłogi. Eleanckie i szykowne, a może klasyczne i minimalistyczne? Na co się zdecydować?  W podjęciu decyzji pomogą nam profesjonalni doradcy. 

Autor

prestiz

Obszerny salon, gustownie wypełniony wzornikami. Kameralny kącik do omówienia planów na wymarzone mieszkanie i towarzystwo specjalisty. Takie warunki zapewnia Art Studio przy ulicy Cukrowej. Tylko od czego zacząć? Wątpliwości co jest lepsze są naturalne. Szczególnie, kiedy decyzję podejmujemy po raz pierwszy. Przede wszystkim musimy odpowiedzieć na pytanie, do czego nasza podłoga będzie służyć i jak intensywnie zamierzamy ją eksploatować, gdyż każda z nich różni się sposobem pielęgnacji.  

Najbardziej trwała jest podłoga winylowa – odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne, nie odkształca się i w dodatku jest w 100% odporna na przemakanie. Panele laminowane, czyli te najbardziej klasyczne to kompromis między deską naturalną, a panelem winylowym. Te dostępne w Art Studio genialnie naśladują naturalne drewno jednocześnie będąc dużo mniej wymagającymi przy pielęgnacji. Jednak, absolutnie największym powodzeniem w sprzedaży Art Studio cieszy się drewniany panel. Po pierwsze jest unikatowy. Nie ma możliwości, aby dwóch klientów decydujących się na np. podłogę dębową nawet tej samej marki, otrzymali identyczne wzory. Jeśli klientowi zależy na naturalnym cieple, jakie daje drewniana podłoga, niepowtarzalnym wzornictwie i wysokim standardzie – wybór powinien być jeden – drewno.

Najważniejszą cechą naturalnej deski jest to, że jest ciepła – po dotknięciu oddaje nam ciepło, przez co wydaje się, że sama się nagrzewa. Takiej opcji nigdy nie osiągniemy przy panelu laminowanym czy winylowym. Trzeba jednak pamiętać, że deska jest wymagająca musimy unikać niszczących czynników zewnętrznych takich jak piasek czy woda oraz elementów ściernych. W drewnie możemy wybierać między podłogami olejowanymi, czyli zupełnie matowymi, a lśniącymi lakierowanymi. Kupując podłogę drewnianą to tak, jakbyśmy kupowali dwie podłogi. W zależności od natężenia światła w danym pomieszczeniu drewno może zrobić się ciemniejsze lub jaśniejsze. Wiele osób mylnie uważa, że drewno jest bardzo drogie. Jeśli planowaliśmy zakup podłogi laminowanej w średniej cenie to w podobnym przedziale finansowym znajdziemy podłogę drewnianą. 

Art Studio na pierwszym miejscu stawia jakość. Oferta salonu opiera się o produkty znanych, cenionych marek między innymi takich jak Barlinek oraz niemiecka firma JOKA. Art Studio jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki JOKA w Polsce. Salon może poszczycić się, że jako pierwszy wprowadził ją na nasz rynek. JOKA zdobyła zaufanie klientów nie tylko w Niemczech, ale i Austrii, Włoszech i Francji. To nie tylko wysokiej jakości podłogi drewniane, ale również panele podłogowe, panele winylowe, dywany i wykładziny, bardzo szeroki wybór drzwi, (w tym największy wybór na rynku drzwi szklanych), a także artykuły do wystroju wnętrz tj. zasłony, firany i tapety. To idealna opcja dla klienta, który szuka czegoś więcej, a wymagania opiera o wysokie standardy. Doradcy z Art Studio mogą umożliwić dostęp do każdego wybranego modelu deski, nawet takiego, którego nie ma w dostępnych wzornikach.

A co kiedy już podłogę wybierzemy? Otóż wtedy Art Studio bierze na siebie odpowiedzialność dostawy, montażu i dobrania odpowiedniej ilości materiału. Profesjonalna ekipa montażystów wykona bezpłatny pomiar, a Art Studio zamówi odpowiednią ilość produktu. W pakiecie otrzymamy także serwis posprzedażowy. Do handlu firma podchodzi kreatywnie i odpowiedzialnie. Wszystko po to, aby cała gama komplementarnych produktów i usług zapewniła nam stworzenie wymarzonego wnętrza.   

3( 3)
Listopad'16
gajda