Moda na małe magazyny do wynajęcia

Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu lub biurze? Sprawdź usługę self storage dla mieszkańców Szczecina.

Autor

prestiz

galeria

Problem z brakiem przestrzeni w domu lub firmie na rzeczy, których nie używa się na co dzień, a których z określonych powodów nie można oddać czy wyrzucić, dotyczy wielu z nas. To dlatego usługa Kangu Self Storage, czyli możliwość wynajmu własnego boksu w specjalnym, monitorowanym obiekcie, staje się coraz popularniejsza – zarówno w Szczecinie, jak i innych miastach w Polsce. Szczególnie, że to komfort, który nie jest tak drogi, jak mogłoby się wydawać.

Dlaczego Kangu Self Storage?

To, co odróżnia magazynowanie rzeczy w wynajętym boksie w Kangu Self Storage od korzystania z piwnicy, strychu czy garażu, to przede wszystkim praktycznie zerowe ryzyko uszkodzenia, zniszczenia czy kradzieży mienia. Dlaczego?

– Self storage to bardzo nowoczesny obiekt, w którym panują optymalne warunki, wilgotność oraz temperatura, gwarantujące ochronę nawet wrażliwych przedmiotów. Poza tym magazyn wyposażony jest w stały monitoring, nowoczesne systemy elektroniczne, alarmowe i przeciwpożarowe, a boksy w personalizowane karty dostępu, co powoduje, że ryzyko włamania czy kradzieży jest zwyczajnie niemożliwe – mówi Bartłomiej Wierzbicki, manager oddziału Kangu Self Storage w Szczecinie.

Czy self storage jest na pewno dla mnie?

Tak! – ponieważ oferta na wynajem własnego boksu jest elastyczna i możliwa do dostosowania w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dla przykładu, możesz wynająć boks o wielkości 1 m2, by przechować kilka kartonów z rzeczami sezonowymi czy biurowymi lub zdecydować się na większą powierzchnię, jeżeli chcesz magazynować wyposażenie biura, mieszkania czy wielkogabarytowy sprzęt. Poza tym boks wynajmiesz na krótki okres czasu, np. 14 dni lub czas nieokreślony. Co więcej, do swojego magazynu masz niczym nieograniczony dostęp – przez całą dobę, 365 dni w roku!

– W Kangu Self Storage Szczecin znajduje się 121 boksów o powierzchni od 1 do 23 m2 oraz sklep z akcesoriami, przydatnymi w czasie pakowania i transportowania przedmiotów. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum, przy alei Bohaterów Warszawy, dlatego z jego usług korzystają zarówno osoby magazynujące przedmioty sezonowe, jak i przedsiębiorcy, którzy potrzebują częstego i wygodnego dostępu do przechowywanego mienia – podsumowuje Bartłomiej Wierzbicki.

Kangu Self Storage

70-372 Szczecin
Biuro: Bohaterów Warszawy 14
Magazyn: Bohaterów Warszawy 11
Infolinia: 885 886 885,800 61 22 61
szczecin@kangu24.com
www.kangu24.com

3( 3)
Listopad'16