Urok północy

Mieszkać wśród zieleni z pięknym widokiem na  malownicze rozlewisko Odry. To marzenie może się już spełnić. North Garden to kameralne osiedle położone w północnej, jeszcze nie do końca odkrytej, ale urokliwej części Szczecina u zbiegu ulic Polickiej i Doroty. Ta  inwestycja to dzieło Tomaszewicz Development.

Autor

prestiz

galeria

Pierwszą zaletą tego miejsca jest odległość od centrum miasta i dojazd. Docierają tu wszystkie autobusy kursujące do Polic oraz linie nr 58 i 63. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusów nr 101 i 107, które wyjeżdżają z placu Rodła. 

– Samochodem z centrum dojedziemy na osiedle w kwadrans. Trasa Północna, której budowa się już kończy, dodatkowo połączy centrum Szczecina z jego północnymi osiedlami oraz z Policami, co usprawni dojazd w tym rejonie – mówi Łukasz Tomaszewicz z Tomaszewicz Development. – Z jednej strony osiedle leży bardzo blisko centrum Szczecina,  a z drugiej daje wrażenie, że mieszkamy w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku.

Nowoczesny spokój

Drugą zaletą osiedla jest jego architektura.  North Garden nie przypomina typowego blokowiska. Budynki o niskiej zabudowie i małej liczbie mieszkań świadczą o jego oryginalności i dają poczucie komfortu. Do tego nowoczesny design, który nawiązuje do modnego połączenia elementów drewnianych ze stalą nierdzewną, szkłem i innymi naturalnymi materiałami.

– Na osiedlu powstaje łącznie sześć budynków, w których znajdzie się po osiem mieszkań. Klienci  do wyboru mają mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, jedno i dwupoziomowe, w metrażach od 36 do 80 m – wymienia Łukasz Tomaszewicz. – Można wybrać mieszkania z ogródkiem lub tarasem na dachu. Wewnątrz do wyboru są antresole i kominek w salonie. Dodatkowym atutem osiedla są monitorowane parkingi podziemne. 

Widok z zaadoptowanych na własne potrzeby tarasów jest niezwykle malowniczy. Okna są bardzo duże, przez co każde mieszkanie jest jasne i nasłonecznione. Jeśli ktoś zdecyduje się zamieszkać na parterze, będzie miał do dyspozycji ogród. 

– Okolica jest spokojna, nie brakuje tu sklepów i dostępu do infrastruktury miejskiej – zachwala deweloper. – Północne dzielnice Szczecina są nadal nieodkryte, a ich uroda jest bezdyskusyjna, dzięki czemu wkrótce to miejsce stanie się modne i pożądane. Całość sprawi, że North Garden będzie swoistym azylem dla swoich mieszkańców.

3( 3)
Listopad'16
gajda