Nowe ciało

Czas pomyśleć o tym, aby rozleniwione zimą ciało nabrało sprężystości i pozbyło się kilku zbędnych kilogramów. Jest wiele zabiegów, które poprawiają wygląd ud, brzucha, pośladków i ramion. 

Autor

Prestiż

Dzielimy je na takie, których głównym zadaniem jest ujędrnienie, a efekt uboczny to utrata paru centymetrów, oraz na te, które przede wszystkim mają wyszczuplić, a skóra jest ujędrniona jakby przy okazji. Klinika Beauty Mazowiecka 13 oferuje zabiegi, dzięki którym nasze ciało wróci znowu do formy. – Zanim zdecydujemy się  na któryś z zabiegów warto najpierw skorzystać z konsultacji u naszego kosmetologa, który po rozmowie wybierze dla nas odpowiednią opcję – zaleca Małgorzata Figurska, właścicielka kliniki. – Podczas wizyty można poddać się analizie składu ciała, która daje możliwość zobaczenia tego problemu głębiej. Sprawdzenia, czy to tkanka tłuszczowa zalega w naszym organizmie czy jednak woda. Ustalimy czy jest cellulit czy tylko potrzebujemy zwykłego ujędrnienia. Konsultacja pokaże nam również jak się odżywiać, jaki mamy próg kaloryczny a w związku z tym, że mamy dietetyka na miejscu to możemy od razu udać się do niego po poradę.

Wśród wielu zabiegów na ciało w Klinice Beauty Mazowiecka13 szczególną uwagą cieszy się Lipomassage by Endomorologie. To technologia pozwalająca modelować sylwetkę, usuwać tłuszcz, likwidować cellulit oraz blizny w sposób całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Kriolipoliza to świetna technika służąca do nieinwazyjnej i przede wszystkim trwałej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskich temperatur. Natomiast Cosmosoft ReduStim to urządzenie likwidujące zarówno podskórną tkankę tłuszczową, jak i tłuszcz trzewny otaczający nasze organy wewnętrzne – osadzony np. na żołądku czy wątrobie.

 – Żeby efekty były widoczne należy przyjąć całą serię zabiegów i najlepiej je ze sobą łączyć – przekonuje Małgorzata Figurska. – Regularność sprawi, że jeśli zaczniemy teraz w marcu, to w czerwcu uzyskamy upragniony wygląd. W związku z tym, że są to dość mocne ale bezpieczne zabiegi, wykonujemy je maksymalnie dwa razy w tygodniu. Dla osób szczególnie wymagających polecamy dodatkowo zajęcia w naszym klubie fitness, najlepiej z osobistym instruktorem

Prestiż  
Marzec 2017