Smak Japonii

Unagi  to klasyczny bar sushi  mieszczący się w centrum Starego Miasta. Cały urok tego miejsca polega na  tym, że sushi masterzy przygotowują swoje dania  w obecności klientów. Dbają nie tylko o smak i wygląd serwowanych dań, ale również o przyjemną atmosferę. Każdy ma swój własny styl i może przygotować sushi na indywidualne zamówienie, również takie, których nie znajdziemy w menu lokalu. 

 

Autor

prestiz

galeria

Goście Unagi mogą spróbować dowolnego nigiri, czyli kulek ryżu z plastrem ryby na wierzchu oraz maki, czyli najbardziej popularnego rodzaju sushi – ryżu z dodatkami owiniętego w arkusz wodorostów nori, a takrze futomaki – grube rolki, wypełnione po brzegi tak wymyślnymi dodatkami, jak: młody krab „soft shell”, kawior tobico, avokado i sos kimchi. Specjalnością lokalu są krewetki w tempurze – to danie japońskie oraz Sake ni midori – filet łososia podawany na makaronie szpinakowym. Ryba jest filetowana na miejscu, co daje gwarancję jakości. Marynata do ryby jest również autorska, przez co ma tak wyjątkowy smak.

W ofercie także zestawy lunchowe, rodzinne i dla przyjaciół, na specjalne okazje i na każdy dzień. Ich menu jest zmieniane co tydzień. Unagi w swoim menu ma propozycje dla każdego miłośnika sushi. W lokalu serwowane są także alkohole jak piwo, wyborne sake czy tradycyjne wino śliwkowe.

Unagi Sushi Bar
Rynek Nowy 2
Szczecin

tel.504 631 633
www.facebook.com/unagisushibar

2( 6)
Sierpień'17
gajda