Zdrowie na zamówienie

Jesteś tym, co jesz. Te słowa nigdy nie były tak trafne, jak obecnie. Otyłość, cukrzyca, choroby serca, problemy z tarczycą, alergie pokarmowe mają już status chorób cywilizacyjnych. Jeden bardzo ważny czynnik ma na to wpływ – jedzenie, a raczej jego jakość.

Autor

Aneta Dolega

Dzięki zbilansowanej diecie, w której nie ma konserwantów, chemii, antybiotyków, cukru („składniki” tak chętnie dodawane przez producentów żywności) dbamy o swoje zdrowie, samopoczucie i sylwetkę. Jesteśmy w stanie uniknąć chorób, a przynajmniej zminimalizować ich pojawienie się. Zdrowe odżywianie nie musi wcale wiązać się z szeregiem wyrzeczeń. Jeść zdrowo to przede wszystkim jeść smacznie.

Smacznietak.pl to sklep internetowy oferujący spory wybór zdrowej ekologicznej żywności. To miejsce gdzie właściwie każdy znajdzie potrzebne dla siebie produkty. – Inspiracją do stworzenia takiego sklepu był fakt, że w czasie dzieciństwa zmagałem się z nadwagą – wyjaśnia Wojciech Musiał, właściciel sklepu. – Zdrowe produkty, które oferuję pomogły mi wyprostować sytuację ze swoją sylwetką. Osobiście wyselekcjonowałem produkty, które spełniają kryteria jakościowe. W ofercie Smacznie tak! nie ma rzeczy, które zawierają konserwanty, cukier czy jakąkolwiek substancję, która w żywności jest po prostu zbędna.

W ofercie sklepu znajdują się produkty, które są adresowane do rodzin, amatorskich i profesjonalnych sportowców – oni potrzebują żywności najlepszej jakości, aby realizować swoje cele. Osobny dział poświęcony jest najmłodszym klientom.  –  Jeśli chodzi o żywność dla dzieci, to bardzo ważnym jest, aby ich delikatne organizmy nie przyjmowały chemii i konserwantów, które znajdują się w masowo produkowanej żywności – tłumaczy Wojciech Musiał. – Jeśli dziecko w czasie dzieciństwa będzie jadło zdrowo, to nie trzeba będzie nic po latach naprawiać. Zdrowe nawyki żywieniowe nie narażają człowieka na problemy zdrowotne.

Sklep działa na terenie Szczecina i okolic. – Możliwa jest dostawa tego samego dnia – mówi właściciel sklepu. – Jeśli klient zamówi produkty, które są na magazynie (mąki, oleje, przyprawy, kasze, ryże, miody, masła orzechowe, suszone owoce) to osobiście dostarczę produkty pod wskazany adres. Jeśli klient zamawia świeże mięso ekologiczne i warzywa ekologiczne to te produkty jesteśmy w stanie dostarczyć na zamówienie – dostawy odbywają się w czwartki.

3( 9)
Sierpień'18
gajda