Galeria: Czy jedzenie nas truje? powrót do artykułu

Z początkiem roku pojawiły się w mediach alarmujące tytuły w rodzaju „NIK: Polak zjada średnio dwa kilogramy ulepszaczy do żywności”, „NIK: brak nadzoru w związku ze stosowaniem dodatków do żywności”, „Chemia w jedzeniu”, „Polak chemią karmiony”, „Tyle „E” w kiełbasie, że strach jeść”.

Najnowsze

 

Poranne bóle kręgosłupa to problem, z którym zmaga się wiele osób, niezależnie od wykonywanego zawodu, trybu życia czy wieku. Dłuższe ignorowanie tego problemu może prowadzić do powstania poważnych zwyrodnień i urazów, których leczenie pochłonie dużo pieniędzy i czasu. Dobrym sposobem na uniknięcie takich problemów jest wymiana materaca, a obecnie polecanymi konstrukcjami są te z wypełnieniem wykonanym z pianki. Dowiedz się, dla kogo dobrym rozwiązaniem będą materace piankowe, by wiedzieć, czy taka konstrukcja okaże się dobrym rozwiązaniem w Twojej sypialni.

 

 

Wydawnictwa Egmont oraz Lost in Time wchodzą w nowy rok z niesamowitym impetem. Pasjonaci sztuki komiksowej mogą liczyć na mnóstwo nowych premier. Wybraliśmy kilka z nich… Zapraszamy do lektury.

 

Dlaczego płytkie działki są coraz bardziej popularne? Na jaki projekt domu się zdecydować? Przedstawiamy najważniejsze informacje i najpopularniejsze propozycje.

 

Sezon zimowy trwa, a my czekamy wciąż na zniesienie obostrzeń sanitarnych i znak, że możemy wyruszyć na górskie stoki, by cieszyć się nie tylko widokiem ośnieżonych szczytów ale także czerpać przyjemność z jazdy na nartach. Ubezpieczenie narciarskie przyda się nie tylko w jednym sezonie, to także dobre zabezpieczneie na przyszłość.