Galeria: Wszyscy mówią aloha! powrót do artykułu

Hawaje to raj na Ziemi. Zazwyczaj kojarzą nam się z zapierającymi dech plażami, surfingiem, tańcem hula, romantycznymi zachodami słońca i słowem „aloha”. Do tego najzdrowszy klimat na świecie, czyli idealna wilgotność, temperatura wahająca się pomiędzy 26 a 28 stopni i doskonałe warunki do nurkowania.

Najnowsze

 

Sportowe emocje na najwyższym poziomie, występy gwiazd, koncerty, spotkania z VIP-ami i wspaniała atmosfera. Przed nami 27. turniej Pekao Szczecin Open. W tym roku czeka nas mnóstwo nowości!

 

Stoewery wracają do rodzinnego miasta. W Muzeum Techniki i Komunikacji pojawiło się już sześć wyjątkowych samochodów tej marki. To pierwszy transport eksponatów z prywatnej niemieckiej kolekcji, którą kupiło miasto.

 

Jacek Lenart został tegorocznym laureatem Honorowej Nagrody SARP. Kapituła doceniła jego talent, zaangażowanie i wrażliwość. Oficjalne wręczenie prestiżowej nagrody nastąpi 29 listopada w Warszawie.

czw., 09/05/2019

Twórcy „MayDay 2”i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na najnowszą odsłonę spektaklu „Pomoc domowa”. Sztukę będzie można zobaczyć w szczecińskiej operze dzięki Intermedium.