Galeria: Metamorfozy Ernesta Kawy powrót do artykułu

Klaudia marzyła o włosach, jakie się często widzi wśród gwiazd estrady i filmu. Niestety jej włosy są delikatne i nigdy nie mogła ich zapuścić i wykonać bardzo modnego w ostatnich sezonach „sombre”.

Najnowsze

 

12 czerwca o godzinie 17, w Teatrze Lalek Pleciuga, odbędzie się premierowy występ nowego, szczecińskiego musicalu „Marzenia się spełniają”. Na scenie zaprezentują się dzieci w wieku od 7 do 13 lat. O 19:30 natomiast w akcji zobaczymy młodzież i dorosłych. Przygotowali sztukę "N'Sirap – miasto marzeń".

pt., 06/07/2019

Wystawa „Biegnąc z wilkami” jest kolejną ekspozycją, przygotowaną przez Estońskie Centrum Literatury Dziecięcej i estońską kuratorkę i ilustratorkę Viive Noor. 

sob., 06/22/2019

"Oni” Stanisława Ignacego Witkiewicza to najnowsza premiera Teatru Polskiego. Akcja dramatu rozgrywa się w dworku będącym własnością zafascynowanego sztuką Bałandaszki, romansującego z aktorką Spiką. 

ndz., 06/23/2019

W pewnej spokojnej, wiejskiej zagrodzie żyją zwierzęta. Ich rytm dnia wyznaczany jest codziennymi obowiązkami: krowa daje mleko, kura znosi jajka a kogut, jak na prawdziwego koguta przystało, budzi co rano wszystkich domowników i zwierzęta. Tylko co ma robić piesek Karmelek?