Galeria: Szkiełko i oko, czyli kilka słów o pracy współczesnego stomatologa powrót do artykułu

Zobaczyć, to zrozumieć problem. Co jest niewidoczne dla oka, staje się wyraźne w 25-krotnym powiększeniu. O szczegółach pracy endodonty rozmawialiśmy z Adrianem Borawskim, lekarzem dentystą pracującym  Dental Center Wejt-Tawakol.

Najnowsze

 

Szczecińscy naukowcy wyróżnieni! Pracownicy oraz studenci PUM-u otrzymali 5 medali na prestiżowej wystawie w Bangkoku. Wśród docenionych projektów jest m.in. wysokobłonnikowy baton dla osób prowadzących siedzący tryb życia i otyłych.

 

Wielkimi krokami zbliża się III edycja Women Performance by Bońkowscy! Spotkanie odbędzie się 26 marca w Filharmonii. Prelegentkami tej edycji będą Kasia Sokołowska i Marta Klepka.

śr., 02/05/2020

„My hrabiny nie płaczemy” to nowy spektakl Olgi Adamskiej, którego premiera odbędzie się w Prima Aprilis w gościnnych progach Teatru Kameralnego.

sob., 03/07/2020

Teatr Współczesny przygotowuje ciekawą premierę: „Piknik pod Wiszącą Skałą” na podstawie powieści Joan Lindsay. Książka opowiada o grupie dziewcząt z elitarnej szkoły, która w towarzystwie nauczycielek urządza piknik pod słynną skałą.