Galeria: Paweł Fornalski Sebastian Muliński. Szejkowie e-commerce powrót do artykułu

Jak to bywa często w biznesie – połączyła ich pasja. Do nauki, do hip-hopu, do świata IT. Gdy 18 lat temu dzielili swój pierwszy zysk – 30 zł – w głowach mieli już swój plan na dużą firmę i miliony. 

Najnowsze

pon., 12/10/2018

Spektakl „Pikantni” autorstwa cenionego austriackiego dramaturga Stefana Vögla opowiada o 2 znudzonych sobą parach małżeńskich. Alex i Doris oraz Bea i Christoph szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. 

pt., 12/28/2018

W piątek, 28 grudnia 1895 roku w 9. dzielnicy Paryża odbyła się pierwsza na świecie komercyjna projekcja filmowa. Podczas pokazu bracia Lumière (August Marie Louis i Louis Jean) zaprezentowali dziesięć krótkich filmów, a wszystkiemu przyglądał się Georges Méliès, pionier kina, ojciec idei narracji filmowej. 

pon., 12/17/2018

Spektakl muzyczny „Berlin, czwarta rano” to zaproszenie do zagłębienia się w puls wielkomiejskiej nocy. Bohaterami opowieści są metropolia i jej ludzie. 

pt., 12/14/2018

Krzysztof Penderecki pierwsze utwory zaczął tworzyć w wieku 8 lat. Dziś to wybitny kompozytor i dyrygent, odznaczony Orderem Orła Białego.