Galeria: Bardzo elegancki sport powrót do artykułu

Podczas ostatniej Gali Mistrzów Sportu wszystkie oczy były zwrócone na Kamila Stocha, fenomenalnego skoczka, który został uznany Najlepszym Sportowcem Polski 2017 roku… ale nie tylko. Ten wieczór należał również do pań. 

Najnowsze

pon., 12/10/2018

Spektakl „Pikantni” autorstwa cenionego austriackiego dramaturga Stefana Vögla opowiada o 2 znudzonych sobą parach małżeńskich. Alex i Doris oraz Bea i Christoph szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. 

pt., 12/28/2018

W piątek, 28 grudnia 1895 roku w 9. dzielnicy Paryża odbyła się pierwsza na świecie komercyjna projekcja filmowa. Podczas pokazu bracia Lumière (August Marie Louis i Louis Jean) zaprezentowali dziesięć krótkich filmów, a wszystkiemu przyglądał się Georges Méliès, pionier kina, ojciec idei narracji filmowej. 

pon., 12/17/2018

Spektakl muzyczny „Berlin, czwarta rano” to zaproszenie do zagłębienia się w puls wielkomiejskiej nocy. Bohaterami opowieści są metropolia i jej ludzie. 

pt., 12/14/2018

Krzysztof Penderecki pierwsze utwory zaczął tworzyć w wieku 8 lat. Dziś to wybitny kompozytor i dyrygent, odznaczony Orderem Orła Białego.