Galeria: REDA CITY powrót do artykułu

Reda City to kolejny, nieszablonowy projekt grupy IDS Architekci.

Najnowsze

 

Stargard to miasto liczące blisko 70 tys. mieszkańców, które w ostatnich latach przeszło wiele zmian. W oddalonej kilkadziesiąt kilometrów od Szczecina miejscowości pojawiły się nowe osiedla, a na inwestycję w tej części województwa zdecydowało się sporo firm. Jednak nie tylko to powoduje, że rośnie zainteresowanie przeprowadzką właśnie tam. Dlaczego warto zamieszkać w Stargardzie?

 

W związku z epidemią koronawirusa większość instytucji dbających o nasze zdrowie bardzo ograniczyła swoją działalność, w tym gabinety stomatologiczne.  Co jednak zrobić  gdy zaboli nas ząb, na tyle mocno że będziemy potrzebowali pomocy specjalisty? Jak w tej nowej rzeczywistości odnajdują się stomatolodzy? Na ten temat porozmawialiśmy z lekarzem stomatologiem Maciejem Szwajkiewiczem z Gabinety Tuwima Stomatologia Ginekologia.

 

Kilkudziesięciu artystów ze Szczecina wzięło udział w nagraniu piosenki, która jest podziękowaniem i wsparciem dla personelu medycznego ze szpitala przy ul. Arkońskiej.

 

O czym powinny pamiętać ciężarne kobiety w okresie pandemii? Jak chronić się przed zachorowaniem? Co robić, a czego unikać? Odpowiadamy na te pytania wraz z doktor Dorotą Gródecką, specjalistką ginekologii i położnictwa, która rozwiewa wszelkie wątpliwości oraz uspokaja panie przy nadziei.