Galeria: Krótka historia otyłości powrót do artykułu

Wilhelm Zdobywca przed pójściem spać podobnież stosował „dietę płynną” – nim zmrużył oko, pił wyłącznie alkohol.

Najnowsze

 

Odzież męska, poza swoimi podstawowymi funkcjami, stanowi sposób ekspresji danego człowieka. Dzięki niej mężczyzna może identyfikować się z konkretną grupą społeczną. Moda ukształtowana przez żywe jednostki nigdy nie będzie dziedziną statyczną. Istnieją jednak pewne wyznaczniki, pozwalające określić charakterystykę stylizacji odzieżowych.

 

Wiele osób zastanawia się, jak duża musi być łazienka aby można było w niej zmieścić także pralnię. W większości łazienki nie są zbyt obszerne, przez co sporo osób nie jest w stanie wygodnie zmieścić w nich pralki, a co dopiero kosza na brudne ubrania, czy dodatkowej szafki na różnego rodzaju detergenty. Ale czy prawdą jest, że łazienka musi być spora, aby znalazło się w niej miejsce na pralnię, czy może jest to nieco wygórowane stwierdzenie? Prawda jak zwykle leży pośrodku, ponieważ wbrew pozorom łazienka wcale nie musi być ogromna, aby znalazł się w niej kącik, w którym można postawić pralkę i resztę niezbędnych do prania przedmiotów.

czw., 09/03/2020

W Muzeum Narodowym od września można podziwiać nową wystawę. 

pt., 09/11/2020

"My hrabiny nie płaczemy” to spektakl Olgi Adamskiej, który w błyskotliwy, humorystyczny sposób opowiada o codzienności kobiecego życia.