Galeria: Gerd Plange: Czasomierz powinien 
być rozpoznawalny powrót do artykułu

Zegarki jego projektu nosili w filmach m.in. Brad Pitt, Jamie Foxx, Matt Damon, Jude Law, czy Bradley Cooper. Potrafi zaprojektować czasomierz w kilka godzin, ale i… przez 10 lat. 

Najnowsze

 

Poranne bóle kręgosłupa to problem, z którym zmaga się wiele osób, niezależnie od wykonywanego zawodu, trybu życia czy wieku. Dłuższe ignorowanie tego problemu może prowadzić do powstania poważnych zwyrodnień i urazów, których leczenie pochłonie dużo pieniędzy i czasu. Dobrym sposobem na uniknięcie takich problemów jest wymiana materaca, a obecnie polecanymi konstrukcjami są te z wypełnieniem wykonanym z pianki. Dowiedz się, dla kogo dobrym rozwiązaniem będą materace piankowe, by wiedzieć, czy taka konstrukcja okaże się dobrym rozwiązaniem w Twojej sypialni.

 

 

Wydawnictwa Egmont oraz Lost in Time wchodzą w nowy rok z niesamowitym impetem. Pasjonaci sztuki komiksowej mogą liczyć na mnóstwo nowych premier. Wybraliśmy kilka z nich… Zapraszamy do lektury.

 

Dlaczego płytkie działki są coraz bardziej popularne? Na jaki projekt domu się zdecydować? Przedstawiamy najważniejsze informacje i najpopularniejsze propozycje.

 

Sezon zimowy trwa, a my czekamy wciąż na zniesienie obostrzeń sanitarnych i znak, że możemy wyruszyć na górskie stoki, by cieszyć się nie tylko widokiem ośnieżonych szczytów ale także czerpać przyjemność z jazdy na nartach. Ubezpieczenie narciarskie przyda się nie tylko w jednym sezonie, to także dobre zabezpieczneie na przyszłość.