Kontemplacje nad kuchnią

Kuchnia to najważniejsze miejsce w domu. To tutaj rozpoczynasz oraz kończysz dzień. Spotykasz się z najbliższymi albo delektujesz filiżanką porannej kawy. Do kuchni często przenoszą się domowe imprezy.

Autor

Aneta Dolega

galeria

Obecne rozwiązania architektoniczne pozwalają na połączenie kuchni z salonem. Zależy nam by ta część domu wyglądała równie atrakcyjnie jak pozostała. Verlani to polska marka mebli kuchennych, którą cechuje charakter, styl i umiejętność łączenia różnych materiałów. Poprzez projektowanie mebli na wymiar każda kuchnia może wyglądać jak marzenie i spełniać nie tylko swoje pierwotne przeznaczenie. 

Czy będzie to ekskluzywny szyk, czy wiejski romantyzm bądź stylowy minimalizm, klient wybiera, łącznie z potrzebnym mu kuchennym sprzętem, a Verlani dostarcza i montuje. W naszej ofercie posiadamy solidne blaty kamienne jak również spieki kwarcowe, doskonałe do eleganckich kuchni i łazienek. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wyposażyć kuchnię w potrzebny sprzęt AGD wraz z jego montażem – wymieniają właściciele szczecińskiego showroomu Verlani. 

– Staramy się, by wszystkie materiały były jak najlepszej jakości. Stworzymy też niską zabudowę do salonu, która będzie idealnym przedłużeniem kuchni. Co ważne, pracujemy kompleksowo – od projektu do montażu. Klient nie musi się o nic martwić. 

2( 101)
luty'17