Relaks w egzotycznym wydaniu

W połowie maja w Szczecinie na ponad dwustu metrach kwadratowych powstanie pierwsze w Polsce egzotyczne spa. Część niewykorzystanych pod restauracje pomieszczeń należących do restauracji Bombay, zamieni się w azjatycką enklawę zdrowia i dobrego samopoczucia. A wszystko zgodnie z tym jak dba się o zdrowie i urodę na Dalekicm Wschodzie.

Autor

prestiz

galeria

Będzie to pierwsze tego typu SPA w Polsce. Główną twarzą tego miejsca będzie ojciec Joseph Pereira, który oprócz tego, że jest chrześcijańskim duchownym, jest również znakomitym nauczycielem jogi i propagatorem medytacji. To ciekawa postać, gdyż ociec Pereira, który przyjaźni się zarówno z papieżem Franciszkiem i Dalajlamą do spraw religii podchodzi czysto duchowo – nie interesują go podziały. Znany jest też ze swojej społecznej działalności, przejął misję po Matce Teresie. 

W Exotic Spa  & Kripa Yoga, joga będzie jedną z ważniejszych form rekreacji. Tym razem wielbiciele tej formy relaksu będą mogli spróbować jej oryginalnej, indyjskiej formy. – Nie jest moim celem konkurować ze świetnymi szkołami jogi jakie mamy w Szczecinie – zapewnia Mariusz Łuszczewski. – To trochę inny rodzaj tej formy relaksu, mniej sportowy. Zresztą będziemy chcieli zapraszać do nas instruktorów jogi by wymieniać się doświadczeniami. W spa nie zabraknie również coraz bardziej popularnego tajskiego masażu, ale pojawi się coś nowego – hinduski masaż ajurwedyjski. To starożytny hinduski system medycyny naturalnej, którego celem jest utrzymanie zdrowego ciała i ducha. Między innymi oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, zwiększa odporność organizmu i pozwala zachować zdrowie. – Oczywiście nie zabraknie innych pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych dzięki którym poczujemy się lepiej, młodziej i piękniej – mówi Mariusz Łuszczewski. – Wszystkie zabiegi kosmetyczne będą jednak oparte na medycynie Dalekiego Wschodu. To będzie szczególnie ważne dla klientów, którzy są zwolennikami naturalnego i ekologicznego trybu życia.

Masaże, medytacja, joga, manicure, czy inne formy pielęgnacji rodem z Azji wykonywane będą oczywiście przez wykwalifikowane osoby, oczywiście pochodzące z tej egzotycznej części świata. – Tak jak dbamy o jakość w naszych restauracjach, tak i tu chcemy utrzymać równie wysoki standard usług – przekonuje szef Exotic Spa & Kripa Yoga. – Wybór Azji jest oczywisty. Pochodzę po części z hinduskiej rodziny, urodziłem się w Szczecinie, kontynuuję więc to co jest mi najbardziej znane i najbliższe.

3( 102)
luty'17