Klaudia zachwyciła dzieci

Autor

Andrzej Kus

Miss Polski z 2008 roku kolejny raz zrobiła furorę. Tym razem nie na wybiegu, a zdobyła serca dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Szczecinie. Odwiedziła je, przeczytała fragment książki, odpowiedziała na kilka pytań i… przeprowadziła konkurs miss.

– Miałam do przeczytania młodzieżową książkę „Pamiętniki księżniczki”. Nie ukrywam, że lektura trochę mnie zaskoczyła. W szkole podstawowej czytałam zupełnie inny rodzaj literatury – śmieje się Klaudia Ungerman, Miss Polski z 2008 roku.

– Akcja „Poczytajki” to naprawdę fantastyczna sprawa. Wpaja się maluchom, że warto czytać, że pobudza to wyobraźnię, zdobywamy w ten sposób wiedzę.

Po przeczytaniu książki Miss Polski zaprosiła wytypowane wcześniej dziewczynki do przygotowanej przez siebie zabawy. Wszystkie wyszły na środek, po czym musiały przejść za gościem po „wybiegu”. Następnie miały czas na to, by przez mikrofon powiedzieć coś o sobie. Choć była jedna korona… zwyciężyły wszystkie. Każda z dziewczynek na chwilę mogła założyć ją na głowę oraz przymierzyć autentyczną szarfę, którą Klaudia została wyróżniona w 2008 roku. Na koniec gwiazda rozdała dzieciom autografy, były też pamiątkowe zdjęcia.

3( 102)
luty'17
liujo
gajda