Prestiżowa nagroda

Autor

Aneta Dolega

Fotoerotica to ogólnopolski konkurs branżowy fotografów organizowany przez magazyn Playboy. W środowisku fotograficznym i modelingowym uznawany za szczególnie prestiżowy. Jednym ze zwycięzców ostatniej edycji konkursu jest szczeciński fotograf Łukasz Brodala. 

– Samo otrzymanie trzeciego miejsca jest z pewnością sporym wyróżnieniem – mówi szczęśliwy Łukasz Brodala. – Mnóstwo moich kolegów, którzy robią naprawdę świetne zdjęcia znaleźli się poza podium.

Łukasz wysłał zdjęcia na ostatnią chwilę, co było dla niego istnym szaleństwem, bo rzadko tak pracuje. – Mój plan zakładał zupełnie inny charakter fotografii, jednak braku czasu i niesprzyjająca pogoda nie pozwoliły mi zrealizować tego, co pierwotnie chciałem. Widocznie tak miało być – dodaje.

Dzięki temu Łukasz poznał Sandrę, swoją modelkę. – W dość przypadkowych okolicznościach wszedłem do kuchni, w której później zrobiłem sesję, wtedy też zapaliła mi się w głowie lampeczka z informacją, że to może być świetne miejsce pod sesję konkursową – wspomina fotograf. – Przedstawiłem modelce krótki zakres tego, co chciałbym uzyskać i rozpoczęliśmy współpracę. Po 45 minutach materiał był gotowy. 

3( 102)
luty'17
gajda