Nowa klinika piękna

Okazuje się, że metamorfozie można poddać nie tylko ciało, ale także gabinet kosmetyczny. Przykładem jest Dermoclub, który w kilka miesięcy przeistoczył się w Klinikę Piękna, będącą centrum usług z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Autor

prestiz

Na początku bieżącego roku lokal przeniósł się ok. 200 metrów od swojej poprzedniej siedziby. Nowe miejsce to przede wszystkim nowa koncepcja łączenia różnych usług z branży beauty w jednym punkcie. Od teraz, na powierzchni niemal 300 metrów kwadratowych, pod wspólnym dachem Kliniki Piękna Dermoclub łączą się usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, usługi fryzjerskie Evelyn, a także pierwsza w Polsce profesjonalna akademia kreatywnego tworzenia makijażu permanentnego Kijowska & Pers PMU Academy.

Zmiana bardziej niż kosmetyczna

Klinika Piękna to prestiżowe i ekskluzywne centrum piękności, wyróżniające się na tle innych lokalnych gabinetów wyrafinowaną aranżacją wnętrz i szczególną atmosferą. – Już samo przebywanie w tak dobrze zaprojektowanej przestrzeni sprzyja relaksacji i powoduje wewnętrzną przemianę – mówią Alicja Kijowska i Paulina Pers, właścicielki kliniki. Odmieniony Dermoclub to aż 6 przestronnych gabinetów zabiegowych, sala stylizacji paznokci i profesjonalnego makijażu oraz salon fryzjerski. Czekając na zabieg, każdy gość może czuć się komfortowo i swobodnie, siedząc na wygodnej sofie z filiżanką ulubionej kawy czy herbaty. Zmiana otoczenia to jednak tylko jedna z widocznych przemian. Stale rozwijająca się kadra, otwarcie na innowacyjne technologie i nowoczesne rozwiązania oraz profesjonalny i bezpieczny sprzęt sprawiły, że znacznemu powiększeniu uległa również oferta zabiegów.

Jeszcze więcej zabiegów

Klinika Piękna wzbogaciła się o kolejny hit na rynku medycyny estetycznej – urządzenie Intraject włoskiej firmy Biotec. Jest to aparatura łącząca najwyższej jakości technologie i preparaty, które umożliwiają terapię skrojoną na miarę potrzeb skóry każdego klienta, począwszy od zabiegów trichologicznych, rewitalizacyjnych, naprawczych, poprzez usuwanie zmarszczek, niechirurgiczny lifting, a skończywszy na blefaroplastyce powiek przy użyciu plazmy azotowej. Obecna oferta Dermoclubu – Kliniki Piękna to nie tylko klasyczne upiększanie, ale również kompleksowe zabiegi z dziedziny „anty aging”, zabiegi aparaturowe przy użyciu sprzętu medycznego najwyższej klasy oraz makijaż permanentny na światowym poziomie. Klinika wyposażona jest według najwyższych standardów.

Klinika Piękna Dermoclub
ul. Mickiewicza 6
Gryfice
3( 102)
luty'17
gajda