Piękno i zdrowie OD NOWA Cudowne ukłucia

Interwencja chirurga plastycznego w nasz wygląd nie jest już koniecznością. Sposobów na redukcję zmarszczek i poprawę owalu twarzy jest bardzo wiele, jednak nie wszystkie z nich są tak bardzo inwazyjne. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa.

Autor

Aneta Dolega

Z mezoterapii mikroigłowej mogą korzystać osoby zmagające się z wybranymi niedoskonałościami skóry – tłumaczą specjalistki z Centrum Zdrowia i Urody Odnowa.- Jest skuteczna w poprawie nawilżenia i ogólnej kondycji skóry, spłyca zmarszczki, ujednolica koloryt skóry, likwiduje przebarwienia, zmniejsza pory. Można ją wykonywać nie tylko na skórze twarzy, ale także na innych partiach ciała. Świetnie radzi sobie z bliznami potrądzikowymi i rozstępami.

Mezoterapia mikroigłowa wykonywana jest za pomocą dermapena z kartridżem, który ma dwanaście sterylnych, jednorazowych igieł. W trakcie zabiegu wykonywanych jest tysiące mikronakłuć w zakresie od 0,25 do 2 mm. Głębokość nakłuć uzależniona jest od wskazań, okolicy i grubości skóry. – W trakcie zabiegu zostają wprowadzone w głąb skóry substancje czynne dobierane indywidualnie do potrzeb skóry – mówią kosmetolodzy z Odnowy. – Urządzenie powoduje mikronakłucia, które wywołują w skórze kontrolowany stan zapalny. W dalszych etapach następuje przebudowa skóry, produkcja nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu w znacznym stopniu poprawia się kondycja skóry.

Ten rodzaj zabiegu powoduje, że skóra bezpośrednio po zabiegu jest zaczerwieniona i podrażniona, a po kilku dniach może wystąpić delikatne złuszczanie. Po tygodniu od wykonania mezoterapii skóra wraca do normy, a po serii 2-4 zabiegów jest wyraźnie odmłodzona i zregenerowana. Najbardziej zauważalne rezultaty pojawiają się po 2-3 miesiącach, co ma związek z okresem przebudowy skóry i tworzeniem się nowego kolagenu.

Mezoterapia mikroigłowa to jeden z najbardziej satysfakcjonujących zabiegów dostępnych w ofercie kosmetologicznej. Krótki czas trwania zabiegu, wspaniałe rezultaty oraz zastosowanie preparatów najwyższej jakości sprawia, że mezoterapia mikroigłowa zyskuje coraz więcej zwolenników w ODnowie. I nie ma się czemu dziwić – jest to zabieg, na który warto się zdecydować.

Centrum Zdrowia i Urody. Odnowa
ul. Bohaterów Warszawy 40
Szczecin

Galeria Nowy Turzyn, I piętro, lokal 2.F.17
tel. 91 383 32 06
recepcja@odnowaturzyn.pl
www.odnowaturzyn.pl

3( 102)
luty'17
gajda