Rozpraw się z cellulitem

Zgrabna sylwetka, jedwabiście gładka skóra. Marzymy o tym przez cały czas. Szukając skutecznych sposobów na poprawę naszego wyglądu coraz chętniej sięgamy po technologiczne nowinki z medycyny estetycznej. W tym wyborze liczy się dla nas czas, efekty i bezinwazyjność. Anna Klaus, kosmetolog i właścicielka studia urody Verabella radzi jak spełnić te marzenia.

Autor

prestiz

Jak skutecznie poradzić sobie z cellulitem? To chyba największa zmora wielu pań.

Technologia idzie cały czas do przodu i na rynku pojawiają się nowe urządzenia, które mają pomóc w zwalczaniu tego problemu.

Urządzenie  Icoone laser to innowacja w redukcji cellulitu. To urządzenie medyczne, które gwarantuje nam szacunek dla skóry i pewność  że skóra nie ulegnie razciągnięciu. Jest połączeniem masażu zmechanizowanymi rolkami, podciśnienia, światła LED (650 mm) oraz lasera (915 mm). Głównym celem zabiegów jest zwalczanie cellulitu, wyrównanie nierówności tkanki objętej zmianami i poprawa ogólnej kondycji skóry ciała.

Czy należy się jakoś specjalnie przygotować do zabiegu?

Serię zabiegów poprzedza bezpłatna konsultacja z wykwalifikowaną terapeutką, która podczas spotkania upewni się czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, a następnie zaproponuje program zabiegowy który ma przynieść maksymalne efekty oraz spełnić oczekiwania klienta. Podczas konsultacji terapeutka ocenia stan skóry i na życzenie klienta dokonuje pomiarów i zdjęć, aby zobaczyć różnicę przed i po serii.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg przede wszystkim jest przyjemny, czasem tylko czujemy lekki dyskomfort. Odbywa się w specjalnym kombinezonie dobieranym wg wzrostu i wagi. Ma to na celu utrzymanie najwyższych standardów higieny oraz bezpieczeństwo skóry klienta. Sam zabieg jest połączeniem masażu ruchomymi głowicami, podciśnienia oraz drenażu limfatycznego. Składa się z dwóch części: Base – obejmuje całe ciało i trwa 20 min., Focus – koncetruje się na konkretnej partii ciała, np. na pośladkach, brzuchu czy udach i trwa 10 minut.

Żeby uzyskać upragniony efekt ile razy należy poddać się zabiegowi?

Aby kuracja była skuteczna zaleca się serię 10-15 zabiegów, najlepiej 2-3 razy w tygodniu, ale możemy też skumulować serię zabiegów i wykonywać je nawet codziennie. Najczęściej klientki decydują się na zabieg, który składa się z Base plus 3 Focus-y.

Jakie efekty przynosi wykorzystanie  Icoone laser?

To niezawodne urządzenie które z łatwością rozprawi się z wieloma problemami skóry. Po pierwsze poprawi ogólny jej stan. Ponadto pomoże w wyszczupleniu sylwetki, likwidacji cellulitu oraz złogów w tkance tłuszczowej, pobudzi metabolizm, spowolni starzenie się skóry, poprawi jędrność skóry. Iccone laser stymuluje również wymianę międzykomórkową.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Dla wszystkich osób, które chcą poprawić swój wygląd oraz samopoczucie. Po zabiegu czujemy się lekko i świeżo. Icoone laser przynosi również wielką ulgę sportowcom. Po ciężkim treningu poluźni  spięte mięśnie, zregeneruje i przyniesie ulgę zmęczonym nogom, barkom, plecom. To tylko jedno z wielu możliwości jakie daje nam to urządzenie. Dla Czytelników Prestiżu, którzy przyprowadzą ze sobą drugą osobę przygotowaliśmy specjalna ofertę – 35% rabat.  Promocja obowiązuje do końca marca br.

STUDIO VERABELLA
ul. Jagiellońska 23/10
Szczecin

tel. 91 4840 240, 504 045 256
www.verabella.pl

3( 102)
luty'17
gajda