Piękno i zdrowie OD NOWA. Terapia gwiazd

Patrząc na amerykańską aktorkę Sharon Stone trudno nie zachwycać się jej urodą pomimo blisko 60 lat, które niedługo skończy. Gwiazda „Nagiego instynktu”, który uczynił z niej symbol seksu, otwarcie mówi o swoim  romansie z medycyną estetyczną, ale w odróżnieniu od niektórych pań, korzysta z jej dobrodziejstw rozsądnie. Jest wielbicielką kwasu hialuronowego, dzięki któremu wygląda świeżo i naturalnie. 

Autor

Aneta Dolega

W jednym z wywiadów powiedziała: „ W 2001 roku po udarze mózgu, miałam podany wypełniacz Restylane, aby odbudować szkody wyrządzone na mojej twarzy. To pomogło mi poprawić mój wygląd, ale również podbudowało psychicznie, bo znów wyglądałam jak ja.” Od tamtej pory aktorka regularnie stosuje ten rodzaj terapii. A w jaki sposób można zaaplikować sobie naturalne odmłodzenie? Tutaj z pomocą przychodzi mezoterapia igłowa, dzięki której podawany jest właśnie kwas hialuronowy.

– Zabieg polega na bezpośrednim wstrzykiwaniu (za pomocą igły i strzykawki) substancji mających opóźnić proces starzenia się skóry – tłumaczy kosmetolog Joanna Szeremeta z Odnowa  Centrum Zdrowia i Urody. – Najczęściej jest to kwas hialuronowy, ale także peptydy, mikroelementy i witaminy. Wszystko w zależności od naszych potrzeb.

Mezoterapia igłowa wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, wszędzie tam gdzie jest to konieczne czyli na twarz, szyję, dekolt i powieki. Świetnie też sprawdza się w likwidacji cellulitu, rozstępów, przebarwień.

– Bardzo dobre efekty daje w terapii łysienia – mówi specjalistka z Odnowy. – Za pomocą licznych nakłuć w skórę głowy aplikuje się specjalnie przygotowane koktajle odżywiające włosy lub środki farmakologiczne. Pod wpływem mikrourazów aktywowane są procesy regeneracyjne, polepsza się ukrwienie skóry. Efektem zabiegu  jest również pobudzenie cebulek włosów.

Stosując mezoterapię na twarz, szyję i dekolt uzyskujemy bardzo skuteczne i głębokie nawilżenie skóry. Zabieg ten świetnie sprawdza się także w przypadku uszkodzeń posłonecznych, przebarwień i blizn potrądzikowych.

Po serii zabiegów (najlepiej 4-6) widoczna jest poprawa gęstości skóry, jej rozjaśnienie i odmłodzenie. Same zabiegi powinny odbywać się cyklicznie co 2-4 tygodnie. Co najlepsze – mezoterapia igłowa może  być stosowana przez cały rok, przy każdym typie skóry nawet wrażliwej.

Centrum Zdrowia i Urody. Odnowa
ul. Bohaterów Warszawy 40
Szczecin

Galeria Nowy Turzyn, I piętro, lokal 2.F.17
tel. 91 383 32 06
recepcja@odnowaturzyn.pl
www.odnowaturzyn.pl

6( 105)
Czerwiec'17
gajda