PRESTIŻOWE must have

Autor

prestiz

Apple Watch Series 1

Dzięki Apple Watch nosimy niemal cały świat na… nadgarstku. Z nowym, dwurdzeniowym procesorem ten „zegarek” jest na każde zawołanie. Aplikacje uruchamiają się błyskawicznie i od razu są zaktualizowane. Kontrolowanie pierścieni aktywności, sprawdzanie kalendarza, odpowiadanie na wiadomości oraz pozostałe funkcje działają w przysłowiowym mgnieniu oka.

Cena: 1499,99 zł
Media Expert
ul. Struga 42
Szczecin 

Fibaro Door/Window/Sensor
Ten czujnik zbliżeniowy z funkcją pomiaru służy do mierzenia temperatury w pomieszczeniach, zabezpiecza przed sabotażem (np. próbami włamania) okien i drzwi, stanowi element systemu alarmowego. Dzięki temu, że jest miniaturowy i bardzo lekki, jest niemal niezauważalny. Do tego dopasowuje się do każdego wnętrza i jest łatwy w montażu.

Cena: 229 zł
Euro AGD
al. Wyzwolenia 18/20
ul. Bohaterów Warszawy 42
ul. 26 Kwietnia 91
Szczecin

B&O Beoplay A1

Te dwa aluminiowe, 600-gramowe i 140-watowe głośniki wielkości dłoni mogą grać przez całą dobę. Są odporne za uderzenia i zachlapania. Wyposażone w mikrofon do prowadzenia rozmów, posiadają bardzo wysoką jakość dźwięku. Ładuje je się przez złącze USB-C.

Cena: 1148 zł
Saturn
al. Niepodległości 36
Szczecin

Nintendo Switch

Nieważne, czy wolisz grać na konsoli siedząc na kanapie, będąc w ruchu, samotnie czy w towarzystwie przyjaciół – Nintendo Switch to pierwsza hybrydowa konsola, która spełni oczekiwania każdego gracza. Sprzęt składa się z tabletu i stacji dokującej, dzięki której bez problemu można podłączyć konsolę do telewizora, ciesząc się z gry na dużym ekranie. Po podpięciu dwóch bocznych nakładek tablet może służyć jako konsola przenośna z dotykowym ekranem i żywotnością baterii do 6,5 godzin.

Cena: 1499 zł
Media Markt
ul. Milczańska 73
Szczecin

7( 106)
Lipiec'17