Przepis na kuchnię idealną

Studio Mebli Magenta specjalizuje się w bardzo indywidualnym podejściu do klienta, zarówno dla osób prywatnych potrzebujących meble kuchenne, szafy i zabudowy ale i także instytucji,  hoteli, pensjonatów czy biur. Ich głównym atutem jest oferta  na meble kuchenne, jak sami mówią: „ekonomiczne, ergonomiczne i estetyczne”. Wygląd kuchni ma niebanalne znaczenie, co raz częściej jest najbardziej reprezentacyjną częścią domu.

Autor

Aneta Dolega

Trafiają do nas klienci z różnymi gustami. Są tacy, którym podobają się meble nowoczesne, designerskie i z technicznymi nowinkami, ale też Ci którzy dobrze czują  się w stylu mebli klasycznych z klimatem elegancji i ciepła wnętrza – mówi Magdalena Przybylska, architekt  ze Studia Magenta – W temacie koloru nadal dominuje biel, ale staramy się łamać stereotypy. Jeśli już kolor biały to nie musi być to połysk, można wybrać mat. Biel niekoniecznie trzeba łączyć z czernią, ciekawiej będzie połączyć ją z szarością czy drewnem. Powracają beże i wszelkie odcienie szarości, dobrze widziana jest zimna zieleń. Dobrze jest iść z trendami i modą ale należy pamiętać, że sami musimy dobrze czuć się w otaczającej nas na co dzień przestrzeni.

Jeżeli zechcą Państwo zobaczyć nowe ciekawe rozwiązania, można zawitać do naszego Studia. Jesteśmy jedynym przedstawicielem niemieckiej marki Verle Küchen w naszym rejonie  - mówi Edyta Piotrowska, dyrektor handlowy Studia –  Każda kolekcja jest wyjątkowa są to piękne, solidne i funkcjonalne kuchnie z klasą. Zastosowane materiały są wysokiej jakości, szeroka kolorystyka i wzornictwo pozwala na stworzenie kuchni marzeń. Pomimo zastosowanych nowoczesnych technologii i wysokich standardów cena w dalszym ciągu przystępna jest dla  klienta. 

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, poznajemy jego gust i potrzeby. Dzisiejsi klienci to już nie są osoby, które przychodzą do sklepu po kilka szafek, żeby mieć na czym przygotować obiad. Obecnie, ludzie są świadomi swoich potrzeb, pragną rzeczy funkcjonalnych, ale i atrakcyjnych.  - mówi Magdalena Przybylska - Jedni przychodzą znając tylko wymiary kuchni i na tej podstawie proszą nas o pomoc, gdyż sami nie mają pomysłu i wiedzy  jak zagospodarować tę przestrzeń. Inni to osoby, które zrobiły przegląd tego, co aktualne i modne. Mają przy sobie zdjęcia z magazynów, katalogów, wiedzą czego chcą. Pomagamy klientom tak, by ich wyobrażenie przenieść na rzeczywistość.

Magdalena Przybylska

Architekt

Edyta Piotrkowska

Dyrektor  Handlowy

Magenta Studio Mebli Kuchennych
ul. Wyszyńskiego 9
Szczecin

tel.: 91 48 99 399
tel. kom.: 786 816 327
www.magenta-kuchnie.pl

8( 107)
Wrzesień'17