Życie od kuchni

Kuchnia stała się miejscem nie tylko niezapomnianych przeżyć kulinarnych, ale także i estetycznych. Jako aktualnie najważniejsze miejsce spotkań towarzyskich w każdym domu, musi być nie tylko funkcjonalna, ale też powinna dobrze wyglądać. W końcu każda dobra impreza prędzej czy później przenosi się do kuchni. 

Autor

Aneta Dolega

galeria

Szczecińska firma Interfurnish doskonale zna „kuchenne” potrzeby swoich klientów. Dostarcza im meble, które łączą funkcjonalność z atrakcyjnym designem. – Kiedyś specjalizowałem się w meblach hotelowych i to głównie na rynek niemiecki i holenderski, a także w meblach biurowych. Kuchnie pojawiły się przypadkowo – wyjaśnia Rafał Czechowicz, właściciel Interfurnish, marki zajmującej się dystrybucją mebli obiektowych.  – Robiąc hotel czasami się zdarza, że klient prowadzi tzw. Aparthotel, czyli pokoje, które posiadają aneks kuchenny. Trzy lata temu trafiłem na hotel w Hamburgu, w którym znajdowało się 50 pokoi i klient zażyczył sobie w każdym z nich kuchnię. Tak to się zaczęło.

Po tej realizacji złapał „bakcyla kuchennego” i bez większej reklamy realizował kuchnie dla różnych klientów, opierając się raczej na marketingu szeptanym. Półtora roku temu do Rafała Czechowicza trafił przedstawiciel niemieckiej firmy Häcker, produkującej znane na całym świecie nowoczesne i designerskie kuchnie. Po kilku spotkaniach panowie doszli do porozumienia i podjęli ze sobą współpracę. – Häcker produkuje nowoczesne kuchnie do zabudowy. Wybór jest tak duży, że właściwie każdy klient znajdzie coś dla siebie – zapewnia Rafał Czechowicz. – Ideą tej marki jest jasno zdefiniowany podział kolorystyczny i bogaty wybór szerokości, głębokości i wysokości szaf oraz innych elementów kuchennych. Pozwala to na ogromną swobodę aranżacyjną. Wszystkie elementy są bardzo wytrzymałe, wygodne w użyciu, zintegrowane z oświetleniem. Wzornictwo jest tak różnorodne, że zadowoli wielbicieli klasyki, minimalizmu, ale także klientów, którzy kuchnie traktują niekoniecznie jako miejsce do przygotowywania posiłków. Jest to nowa tendencja, według której ci zamożniejsi klienci decydują się w domu na dwie kuchnie: jedna służy do gotowania, a druga ma po prostu świetnie wyglądać i być przedłużeniem salonu. My spełniamy oba życzenia.

Interfurnish stawia na jakość, ale też chce trafiać do klientów o zróżnicowanych możliwościach budżetowych. Niemieckie kuchnie gwarantują ceny, które nie odbiegają od tych proponowanych przez renomowanych polskich producentów. Nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, żeby mieć w domu doskonałą jakość – przekonuje właściciel Interfurnish. Jeżeli jednak ktoś dysponuje dużym budżetem i chce „poszaleć” zapewniając swojej kuchni niepowtarzalne materiały i spektakularne rozwiązania w zakresie funkcjonalności to gwarantujemy, że i takie potrzeby zaspokoimy. Oczywiście całość dostarczamy i montujemy u klienta. 

Interfurnish
ul. Boh. Warszawy 40,
Szczecin

Interfurnish, Galeria Handlowa „Nowy Turzyn”

ul. Boh. Warszawy 40, 70-342 Szczecin

I piętro, lokal 2A5

tel. +48 91 350 94 48, kom. 793 680 061

e-mail: biuro@interfurnish.pl

8( 107)
Wrzesień'17