Toyota dla taksówkarzy

Taksówkarze mogą mieć powody do zadowolenia. Firma Toyota Kozłowski wychodzi do nich z niespotykaną dotąd propozycją. Oferuje zakup Toyoty Auris za 10 procent wartości samochodu! Posiadacze takich aut – nie dość, że ponoszą znikome koszty za paliwo, płacą zaledwie 10 złotych rocznie za szczecińską strefę płatnego parkowania. 

Autor

Andrzej Kus

Wielokrotnie spotykaliśmy się z taksówkarzami i rozmawialiśmy na temat tego, czego oczekują od samochodu. Pytaliśmy jaki jest ich wymarzony, czym powinien się charakteryzować. Wielu z nich jeździ wysłużonymi autami o wysokim spalaniu benzyny czy oleju napędowego – opowiada Jarosław Turtoń, dyrektor salonu Toyota Kozłowski. – Na podstawie zdobytych informacji przygotowaliśmy niespotykaną dotąd ofertę Smart Plan. Kierujemy ją do wszystkich kierowców, którzy posiadają licencję taksówkarza. Teraz każdy z nich może jeździć hybrydową Toyotą Auris. O niezawodności czy gwarancji bezpieczeństwa w samochodach Toyoty nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dla taksówkarzy ważny jest bardzo aspekt finansowy. Na tym się właśnie skupiliśmy. 

Oferta Smart Plan pozwala kupić zupełnie nową Toyotę Auris za 10 procent wartości samochodu. Później, co miesiąc, należy wnosić opłatę za wynajem auta. Wynosi ona niewiele ponad 750 złotych netto. Można wykupić również wersję Comfort, która kosztuje niewiele ponad 1200 złotych netto. W tym przypadku nie musimy martwić się zupełnie niczym. Po stronie firmy Toyota Kozłowski jest serwis samochodu, wyposażenie go w opony letnie i zimowe, również ubezpieczenie!

– Każdą umowę podpisujemy na okres od 2 do 4 lat. Po tym czasie taksówkarz może nam albo oddać samochód albo go wykupić. Bardzo ważną informacją jest także to, że comiesięczne niewielkie opłaty można wrzucić w koszty firmy – przyznaje Jarosław Turtoń. – Oferta jest bardzo atrakcyjna. Wielu kierowców oferujących taką formę przewozu osób przyznało, że dziennie wydaje na paliwo co najmniej 150 złotych. Dodatkowo co miesiąc ponoszą koszty eksploatacyjne w granicach 700-800 złotych. Teraz mają okazję jeździć pachnącym nowością samochodem, który zużywa dużo mniej paliwa i nie sprawia żadnych kłopotów w eksploatacji. Nie muszą martwić się żadnymi awariami, dodatkowymi opłatami. Wszystkim zajmujemy się my. 

Z propozycji skorzystało już prawie ponad 30 taksówkarzy z naszego województwa. Zadowolenie użytkownicy pracują swoimi samochodami między innymi w takich miastach jak: Świnoujście, Szczecin czy Stargard.

– Zakup tego samochodu to strzał w dziesiątkę. Jest on niezwykle ekonomiczny – przyznaje taksówkarz Leszek Pyclik. – Wcześniej jeździłem Dacią. Miesięcznie na paliwo wydawałem od 2300 do 2500 złotych. Teraz płacą połowę mniej. W mieście Auris zużywa zaledwie 5 litrów na sto kilometrów. Podobnego zdania jest Józef Walczak. Również jeździł do tej pory Dacią, która paliła w mieście 10-11 litrów benzyny. 

– Teraz spalanie jest znacznie niższe. Zależy oczywiście od tego, jak się jeździ. Czasami mam poniżej 4 litrów na 100 kilometrów, czasami nieznacznie powyżej – przyznaje. – Jeżdżę już 27 lat taksówką i naprawdę żałuję, że taka okazja nie przytrafiła się kilkanaście lat temu. Już wtedy bym kupił Aurisa. To, co oszczędzam teraz na paliwie, wydaję na leasing. Jeżdżę nowym autem i nic do tego nie dokładam. Przejechałem już osiem tysięcy kilometrów i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Toyota jest prawdziwym cudem. 

Hybrydowe Aurisy rzeczywiście są niezwykle oszczędne. Wyposażone są w silnik 1,8 o pojemności 136 KM. Posiadacze takich samochodów mogę liczyć także na inne „prezenty”. Właściciele aut z napędem hybrydowym płacą w Szczecinie roczny abonament za strefę płatnego parkowania w wysokości… 10 złotych! Skąd taka kwota? Ponieważ Toyota wyprzedza epokę i korzysta z niskoemisyjnych technologii. Dzięki ich zastosowaniu ogranicza ilość emitowanych przez samochody spalin, które bezpośrednio wpływają na nasze zdrowie. Oddychamy przez to czystszym powietrzem.

– Zdajemy sobie sprawę, że każdy najpierw chce spróbować jazdy samochodem. Dlatego też przygotowaliśmy dwie testowe Toyoty, które stoją u nas w salonie. Każdy taksówkarz może przyjść do nas i bezpłatnie ją wypożyczyć. Oczywiście nie ma możliwości przewożenia w nich osób, bo nie posiadają póki co kasy fiskalnej. Są po to, by każdy mógł się przekonać o wyższości Toyoty Auris hybrid nad innymi samochodami. Zachęcamy by przyjść do nas i spróbować czy warto. Ręczę, że kierowcy będą zadowoleni pod każdym względem, również ekonomicznym.  

TOYOTA Kozłowski
ul.Mieszka I 25b
Szczecin

Struga 17,Szczecin

www.toyotaszczecin.pl

8( 107)
Wrzesień'17
gajda