Przepis na event doskonały

Wesela, przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, wielkie premiery i jeszcze większe pokazy mody oraz każda forma towarzyskiego spotkania. Decyzja o tym gdzie zorganizować coś takiego w Szczecinie tak, aby goście byli oczarowani stała się prosta. Sala Europejska 33 to miejsce, którego szukamy. Rozmawiamy z właścicielem Piotrem Kozłowskim.

Autor

Aneta Dolega

Kto może wynająć Europejską 33?

Jesteśmy dla każdego, kto pragnie w kreatywny sposób spędzić czas, zorganizować imprezę kameralną bądź wystawną od 30 do 300 osób. Ze swojej strony pomożemy stworzyć wizję udanego przyjęcia. Jeśli klient poczuje się zagubiony w gąszczu przygotowań, jesteśmy w stanie poprowadzić go za rękę i pomóc w organizacji.

Co może klient kiedy się już zdecyduje na wynajęcie sali?

Europejska 33 to ogromna, nowocześnie wykończona sala, która spełnia wszelkie warunki miejsca pod imprezy. To bardzo elastyczna przestrzeń, którą można przearanżować wedle własnych upodobań. Klient może wynająć samą salę, zdecydować o tym jak będą stały stoły, scena, bar czy miejsce z cateringiem. Dekoracje, cały wystrój wnętrza także pozostaje po jego stronie, ale oczywiście służymy pomocą i możemy polecić dekoratora. Współpracujemy też z firmami cateringowymi, restauracjami, firmami eventowymi, Dj’ami, zespołami muzycznymi. Jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, ekipę techniczną ale również tancerki, akrobatów… cokolwiek sobie klient zażyczy.

Jeśli nie jesteśmy wielbicielami klubów nocnych, restauracji, i podobnych miejsc publicznych, Europejska 33 wydaje się być idealna pod spotkania towarzyskie. To bardzo wygodne. 

Dokładnie tak jest. Sala jest położona blisko centrum miasta. Przylega do niej spore miejsce parkingowe, okolica jest spokojna i przyjemna. To miejsce stanowi alternatywę dla naszych imprezowych oczekiwań. Wynajmowanie sal nawet pod kameralne imprezy prywatne jest rzeczą praktykowaną na całym świecie. To gwarancja prywatności, ale także sukcesu towarzyskiego. Takie imprezy zazwyczaj pamięta się bardzo długo.

W tym roku mija pięć lat, od kiedy działa sala Europejska 33. Nie myślał pan o zorganizowaniu własnej imprezy? To byłoby chyba dobre podsumowanie tych pierwszych kilku lat działalności. 

Myślałem o tym i chcę to w jakiś sposób uczcić. Jestem właścicielem tego miejsca, zawsze pojawiam się osobiście na każdej organizowanej u nas imprezie. Staram się by klienci byli zadowoleni, sprawdzam czy wszystko jest w porządku. Oczywiście jestem przy tym bardzo dyskretny. Pomyślałem jednak, że warto te pięć lat odpowiednio podsumować, dlatego też zapraszam Państwa na tegorocznego Sylwestra, który zbiega się z piątą rocznicą naszej działalności. Mam już program całej imprezy, szczegóły odnośnie sylwestra na www.facebook.com/europejska33.

Dziękuję za rozmowę.

Europejska 33
Europejska 33
Szczecin
10( 109)
Listopad'17