Młodość w pakiecie

Złuszczenie, dotlenienie i dostarczenie składników rewitalizujących do skóry. Do tego spektakularny efekt już po jednym razie. Geneo to nowatorski i błyskawiczny zabieg kosmetyczno-pielęgnacyjny. Polecany do każdego typu karnacji skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Jego skuteczność sprawdzała nasza dziennikarka Aneta Dolega w Klinice Beauty Mazowiecka 13.

Autor

Aneta Dolega

Do wyboru mamy dwa pakiety. Pierwszy ma działanie liftingujące: efekty zabiegu to redukcja zmarszczek i ujędrnienie skóry, zmniejszenie porów i poprawa gęstości skóry. Drugi rozjaśnia skórę, nadaje jej promienny wygląd, wyrówna jej koloryt, dotlenia i nawilża. Wybraliśmy ten drugi rodzaj.

Podczas zabiegu w wyniku kontaktu specjalnej głowicy z koktajlem, który zostaje nałożony na naszą twarz, dochodzi do wytworzenia dwutlenku węgla. Obszar zabiegowy zostaje niedotleniony. Wtedy nasz organizm dostarcza poprzez krew do tego obszaru dużo tlenu. Jednocześnie rozszerzają się naczynia krwionośne, a koktajl wnika głęboko w głąb skóry. Efekt jest widoczny natychmiast, dlatego to świetna opcja na wielkie wyjście. Skóra dochodzi do siebie jeszcze do 48 godzin, a jej promienny wygląd utrzymuje się przez wiele tygodni. Oczywiście po kilku takich seriach zdrowy wygląd mamy zapewniony na długie miesiące. Co bardzo ważne, każda ampułka z koktajlem oraz głowica są jednorazowego użytku. 

Geneo jest zalecany dla każdego, bez względu na wiek. Jedyna rzecz, która może być przeciwskazaniem to wrażliwość na witaminę C, która jest głównym składnikiem koktajlu odpowiedzialnego za rozjaśnienie skóry. Co bardzo ważne zabieg ten nie jest ani inwazyjny ani bolesny, a na dodatek kończy go przyjemny masaż twarzy. Jedynie w wyniku złuszczania, skóra może być sucha przez jakiś czas. Wtedy wystarczy nałożyć krem nawilżający i cieszyć się wymarzonym wyglądem.

Klinika Beauty Mazowiecka 13
ul. Mazowiecka 13
Szczecin

fitmaz@inet.pl, info@mazowiecka13.com
tel./fax: (091) 434 73 99
www.mazowiecka13.com

10( 109)
Listopad'17