Samochód dla każdego

Są niewielkie, ale wewnątrz oferują sporo miejsca. Bardzo mało palą i są przyjazne dla środowiska. Mowa oczywiście o Toyotach Yaris. Te zwinne, japońskie samochody stoją już na placu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, a od 1 grudnia kandydaci
na kierowców kat. B, zdają w nich egzaminy na prawo jazdy.

Autor

Aneta Dolega

Salon Toyota Kozłowski wystartował w przetargu i przekonał komisję, że to ich samochody są najlepsze. W rezultacie podpisał z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego kontrakt na cztery lata. 

Każda Toyota Yaris, która wyjechała z salonu spełnia określone wymogi: ma zainstalowany monitoring, posiada zamontowane pylony, wyposażona jest w dodatkowe lusterka zewnętrzne oraz kolejne lusterko wewnątrz. Po prawej stronie zamontowany ma również dodatkowy pedał dla egzaminatora. Wszystkie samochody objęte są 3-letnią gwarancją. Obejmuje ona każdy z zamówionych dwudziestu modeli. 

Co to oznacza? Jest spora szansa, że na ulice Szczecina wyjadą dziesiątki, a nawet setki takich pojazdów z „elką” na dachu. To bardzo dobra wiadomość dla szkół nauki jazdy, ponieważ ich właściciele mają wreszcie pewność, że nowe samochody będą nie tylko niezawodne, ale również bardzo oszczędne i bezpieczne. Dodatkowo dla właścicieli tych firm oferowane są bardzo dobre warunki ich zakupu. 

Prestiż  
Grudzień 2017