2017 rok w 17 Schodach

Grudzień to miesiąc podsumowań. Nie inaczej jest z Koktajlbarem 17 Schodów, gdzie wszystkie miary i wyliczenia to podstawa dobrego funkcjonowania. Jak można określić to miejsce miarą liczb? Zerknijcie na krótki rozrachunek, który dla Was przygotowaliśmy.

Autor

Przemysław Wojciechowski

17 Schodów to 1 lokal, który posiada 2 niezależne od siebie bary z 3 stanowiskami barowymi gotowymi do obsługi wspaniałych gości. Nasza już 4 sezonowa karta, bazująca na świeżości produktów z naciskiem na ich jakość, pozwoliła nam na znalezienie się w grupie 5 najlepszych barów w Polsce w konkursie Bar Roku. Rozsławiliśmy już „Czwartkowe Lounge”, które mają na celu promowanie najlepszych alkoholi, a kolejnym krokiem będzie Starka Gentlemen Night, czyli 6 z naszych wieczorów. Będąc otwarci przez 7 dni w tygodniu, promujemy w naszym regionie wysoką kulturę spożywania alkoholu w połączeniu smaków koktajli klasycznych. Bez wątpienia wyróżnia nas umiejscowiony w samym centrum lokalu 8-metrowy bar, przy którym nasi goście mogą delektować się pozycjami 9 autorskich koktajli i klasykami w karcie. Pragniemy podziękować naszym wspaniałym gościom, którzy zajmują 10 wysokich hokerów przy barze, za ich chęć słuchania koktajlowych historii i ciekawostek o alkoholach. Cocktail bar – 11 liter, które pozwoli Państwu zrozumieć, na czym polega nasza pasja.  Z gorącą prośbą zwracamy się do osób, które chcą odwiedzić nasz lokal w grupach 12, 13 i 14-osobowych, by składali rezerwacje na miejsca w weekendowe wieczory, ze względu na ich wielkie obłożenie. 15 lat doświadczenia w branży gastronomicznej nauczyło nas, żeby zawsze podawać produkt i usługę najwyższej jakości – „wszystko dla ludzi” to nasza dewiza, o którą dbamy codziennie. My, czyli 16 mocno zaangażowanych w projekt osób, których pasją jest gastronomia. Osoby, u których nie ma miejsca na bylejakość.  

17 Schodów to nie tylko wysublimowane drinki. Kupując koktajle, dostajecie emocje. Dla nas nie ma nic bardziej ekscytującego niż oczekiwanie na 2018 rok i potwierdzenie, że wszystkie wymienione liczby mają wielkie znaczenie i sens dla pracy, którą wykonujemy. Dziękujemy za ten rok. Dziękujemy, że zaufaliście nam w kwestii serwowania dobrych koktajli i jeszcze lepszych chwil. 

Dziękujemy,

załoga 17 Schodów

17 schodów
Targ Rybny 1
Szczecin

Otwarte: pon.-niedz. 18:00-2:00
www.facebook.com/17schodowbar

11( 110)
Grudzień'17
gajda