Fitness w zupełnie nowym wydaniu

Idealnie wyrzeźbiona sylwetka, niekończąca się energia i zrelaksowane ciało. Uzyskanie takiego efektu bez ogromnego wysiłku jest możliwe i mamy na to dowody. Poznajcie fitness w zupełnie nowym wydaniu – Studio Sylwetki Marzeny Kucińskiej. W Szczecinie jest miejsce, w którymbez hektolitrów wylanego potu i setek godzin spędzonych na sali można poczuć się dobrze we własnym ciele, a efekt 7 godzin ćwiczeń osiąga się w ciągu 81 minutowej sesji.

Autor

Hanna Promień

Odchudzanie, masaż, relaks

Nie każdy lubi aerobik w dużej grupie, nie wszystkim przydaną do gustu ćwiczenia na siłowni. Dodatkowo są osoby, które z różnych względów zdrowotnych nie mogą pozwolić sobie na nadmierne obciążanie stawów. Ale z pewnością większość z nas, niezależnie od wieku, chciałoby mieć zgrabne ciało. Jest sposób, dzięki któremu wszystkie wymienione problemy zostaną rozwiązane, a zaproponowane metody przyniosą same korzyści. Centrum kształtowania sylwetki, w którym na leżąco uzyskuje się doskonałe rezultaty. Utrata zbędnych kilogramów, likwidacja cellulitis, poprawa kondycji fizycznej, ujędrnienie skóry, wzrost energii, usunięcie bólów kręgosłupa, rozluźnienie całego ciała – można to osiągnąć bez większego wysiłku. – Posiadamy 9 urządzeń do modelowania sylwetki, które można potraktować jako kolejne stacje do ćwiczeń. Każde z nich działa na inne partie ciała i współpracuje z osobą ćwiczącą. Są elementy ruchome, które pomagają nam wykonać kolejne zadania, ale jednocześnie nie obciążają stawów ani kręgosłupa – tłumaczy Marzena Kucińska. 

Łóżka są tak skonstruowane, żeby działać na partie ciała, w których szczególnie odkłada się tkanka tłuszczowa. W jednym miejscu korzysta się z urządzenia, które pomaga zrobić 103 brzuszki, umożliwiającego pracę nad wewnętrzną i zewnętrzną stroną ud, pośladkami, klatką piersiową i talią. Ćwiczenia na innym porównuje się do 3-kilometrowego marszu. Możliwości na utratę kilogramów, wymodelowanie sylwetki i dobre samopoczucie jest naprawdę dużo. Na każdym z łóżek ćwiczy się 9 minut, a cała seria, czyli 81 minut porównywalna jest do 7 godzinnego treningu na sali gimnastycznej. Zestawy można wykonywać bez trudu i stresu, bez względu na stopień zaawansowania rozpoczynając od ćwiczeń relaksacyjnych, przechodząc stopniowo do bardziej wyczerpujących. Łóżka polecane są osobom od 16 do nawet 100 roku życia. 

– Najwięcej jest klientek między 40, a 60 rokiem życia, najstarsza miała 84 lata! Są także młode dziewczyny, które nie mogą ćwiczyć na siłowni, a chcą pomóc sobie w dolegliwościach kręgosłupa lub po prostu poćwiczyć, poprawić swoją sylwetkę, kondycję. U nas w zasadzie nie ma ograniczeń, mogą przyjść na przykład osoby, które cierpią na bóle kręgosłupa czy stawów, ludzie dojrzali, dla których aerobik i tradycyjne formy ćwiczeń są zbyt męczące – dodaje Marzena Kucińska. Studio zatrudnia dietetyka, mgr. Katarzynę Rucińską, która na życzenie ustali indywidualną dietę biorąc pod uwagę stan zdrowia i upodobania żywieniowe. 

Wyjątkowe i jedyne w Szczecinie jest łóżko wodne Hydro Jet z podgrzewaną wodą. Skojarzenie z wygodnym meblem do spania jest prawie dobre. Jest to urządzenie do różnego rodzaju masaży, podobnych do manualnych. Masaż może być okrężny, boczny, dośrodkowy lub pulsacyjny, o różnych stopniach intensywności. Wszystkie parametry można ustawiać i zmieniać w trakcie pracy urządzenia. Łóżko wodne jest doskonałym urządzeniem do relaksu i fizjoterapii dla sportowców oraz osób z problemami z kręgosłupem. Oferta studia rozszerzona została również o dobrze zaopatrzony sklep z odżywkami i witaminami dla sportowców różnych renomowanych firm takich jak BioTech, Olimp, Swedish, Qnt, Trec, Animal, All Nutrition, Weider i innych oraz sklep z odzieżą i akcesoriami sportowymi. Każdy sportowiec znajdzie tu swoje ulubione produkty, takie jak pancake, masło orzechowe czy sosy zero. 

Prestiż  
Grudzień 2017