Mercedes-Benz Mojsiuk najwyższa jakość doceniona przez klientów

Corocznie przedstawiciele marki Mercedes-Benz Trucks w Polsce dokonują podsumowania działalności dealerów tej marki. Rok 2017 okazał się sukcesem dla Mercedes-Benz Mojsiuk, gdyż w ocenie zarówno Centrali jak i klientów uznano, że są wyjątkowi w sprzedaży części do samochodów ciężarowych Mercedes-Benz, mają najlepszy Serwis 24 h oraz zapewniają najlepszą obsługę posprzedażową w Polsce.  Mowa oczywiście o szczecińskiej firmie Mojsiuk Mercedes-Benz, która na corocznej gali zorganizowanej w Toruniu została w szczególny sposób doceniona zarówno przez centralę jak i klientów za działania trzech lokalizacjach: Szczecin, Gorzów Wielkopolski i Koszalin.  

Autor

prestiz

galeria

To dla nas ogromne wyróżnienie – przyznaje Marcin Majchrowski, przedstawiciel firmy Mojsiuk. Bardzo się cieszę, że praca całego zespołu została doceniona. Szczególnie ważny jest dla nas tytuł najlepszego serwisu w Polsce. Chciałbym w tym miejscu podziękować naszym wspaniałym klientom za docenienie naszych starań – dodaje.

Tytuł najlepszego serwisu w 2017 r. przyznawany jest po przeanalizowaniu wielu czynników. Wśród nich są m.in. ilość reklamacji, czas naprawy, a także zadowolenie klientów z jakości oferowanych usług. – Dobry i zgrany zespół, wysokie normy jakościowe, a przede wszystkim ciężka praca, która przełożyła się na zadowolenie klientów była kluczem do zdobycia tej nagrody – przyznaje Majchrowski. 

Druga kategoria, w której Mercedes-Benz Mojsiuk nie miał sobie równych to Dealer Roku w usłudze „Serwis 24h Mercedes Benz Trucks”. – Mimo, że nasz serwis czynny jest w godzinach 7-21 (w soboty 9-16) to klienci mogą skorzystać z pomocy doświadczonych mechaników firmy Mojsiuk, którzy w przypadku awarii są w stanie dojechać i usunąć w miarę możliwości usterkę na miejscu lub odholować samochód do serwisu – dodaje Majchrowski

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o profesjonalną opiekę nad klientem. Mercedes-Benz Mojsiuk przygotował specjalną „Strefę kierowcy”, w której kierowcy mogą poczekać na swoje auto. Co więcej, jeśli naprawa potrwa do dnia następnego – kierowca może także przenocować. Na miejscu jest także bar, gdzie klient może zjeść ciepły posiłek. Na życzenie firma użyczy także ciągnik siodłowy, aby klient mógł kontynuować swoją pracę. 

Trzecia nagroda, która powędrowała do szczecińskiej firmy jest za „Sprzedaż części Mercedes Benz Trucks”. Serwis samochodów ciężarowych Mojsiuk Mercedes-Benz oferuje szeroki asortyment części zamiennych do pojazdów nowych jak i starszych. Są to części zarówno oryginalne, jak i dostępne w specjalnym programie Truck Parts, z których większość dostępna jest od ręki. Jeśli jednak pojawia się konieczność sprowadzenia, doradca klienta błyskawicznie składa zamówienie do magazynu dealerskiego.  

– Sprowadzenie części z Warszawy nie trwa nawet 24 godzin. Jeśli zamówienie kierowane jest do Niemiec to cała procedura trwa maksymalnie dwa dni. W szczególnych przypadkach korzystamy także z usług poczty lotniczej. Dostarczamy także części bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres, a klientom ze Szczecina i okolic przywozimy je osobiście. Cenimy czas naszych klientów dlatego przygotowaliśmy tak szeroki wachlarz możliwości – podsumowuje Marcin Majchrowski.  

 

Co sądzą o współpracy klienci?

Ryszard Olszewski

 Właściciel firmy USP Transport Spedition

W Firmie Mojsiuk kupiłem już 40 samochodów, współpracę oceniam doskonale. Dokonuję tam wszystkich niezbędnych napraw, robię także przeglądy techniczne. Dla mojej firmy to bardzo istotne, że na pomoc serwisu mogę liczyć o każdej porze dnia i nocy. Ze względu na międzynarodowy profil działalności mojej firmy wielokrotnie korzystałem też z pomocy serwisów Mercedesa w Niemczech. Moim zdaniem od szczecińskiej firmy mogliby się wiele nauczyć.

Tadeusz Kurowski

Waściciel spółki Cross System

W swojej flocie mam 60 Mercedesów, wszystkie kupione w Mercedes-Benz Mojsiuk. Korzystam z usług tej firmy od bardzo dawna. Nasza współpraca układa się rewelacyjnie. Serwis jest na wysokim poziomie, a obsługa najlepsza z możliwych. Charakteryzuje ich terminowość oraz naprawy w błyskawicznym tempie. Gdy przytrafi się awaria – pracują aż skończą, nawet w soboty i niedziele. Dzięki takiemu podejściu zamierzam w dalszym ciągu korzystać z ich usług. Już teraz negocjuję z firmą zakup kolejnych 20 samochodów.

 

Mercedes-Benz Mojsiuk
ul. Pomorska 88
Szczecin

tel. 91 48 08 712
www.facebook.com/MercedesBenzMojsiuk
www.mojsiuk.mercedes-benz.pl

3( 113)
Marzec'18