07/04 YOUnique Club

Jeansy jeszcze nigdy nie były tak wyjątkowe! Younique Club przybywa do Szczecina!  W sobotę 7-go kwietnia w salonie marki Liu Jo w Galerii Kaskada powitamy wiosnę niezwykłym wydarzeniem – Younique Club. Po sukcesie we Włoszech i kluczowych europejskich miastach przyszedł czas na Szczecin. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazją, aby odmienić swoją garderobę w nadchodzącym sezonie. 

Autor

Prestiż

Tego dnia w salonie Liu Jo czekać nas będzie wiele niespodzianek. Szczeciński butik na jeden dzień zmieni się w kreatywną pracownię, w której wszelkie wariacje na temat jeansu będą dozwolone. Każdy element denimowej kolekcji marki Liu Jo może zostać poddany personalizacji przez włoskich specjalistów w dziedzinie krawiectwa i hafciarstwa. Bogata oferta ćwieków, cyrkonii i innych ozdób pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych projektów. Ideą akcji jest przeistoczenie jeansów w zaskakujący element garderoby, który odzwierciedli naszą osobowość.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie wszystkie miłośniczki mody! 

Personalizacji podlegają jeansy marki Liu Jo. Szczegóły pod numerem tel.: 91 810 20 10 lub w salonie Liu Jo, Galeria Kaskada, al. Niepodległości 36, Szczecin

Prestiż  
Marzec 2018