Dobroczynne uderzenie

Elastyczność skóry maleje z wiekiem. „Skórka pomarańczowa” pojawiająca się na udach, pośladkach i ramionach dotyka 80% kobiet. Medycyna estetyczna poszukuje ciągle nowych rozwiązań w walce z upływem czasu. Ostatnim przebojem w tym temacie jest leczenie falami akustycznymi – Acoustic Wave Therapy – AWT.

Autor

Aneta Dolega

Siła, jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość – mówi Małgorzata Figurska, właścicielka Klinika Beauty Mazowiecka 13. – W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry. Terapia ta powoduje, że skóra staje się wygładzona i odmłodzona, tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu, tkanka łączna napina się, a obwód części ciała poddanych zabiegom ulega zmniejszeniu.

Zabieg falami akustycznymi rozpoczyna się od konsultacji i wybrania obszaru terapii. Następnie na leczone miejsce nakładany jest żel, aby przewodzenie fal akustycznych było lepsze. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Aby uzyskać optymalne efekty zaleca się serię 10 masaży, wykonywanych co 3 – 4 dni. Najlepsze efekty widoczne są nawet 2 – 3 miesiące po ostatnim zabiegu. – Do zabiegu wykorzystujemy urządzenie o nazwie Cellator SC1 – wyjaśnia Małgorzata Figurska. – To urządzenie szwajcarskiej firmy Storz Medical uznanego producenta wielu renomowanych systemów działających w oparciu o fale akustyczne (inaczej dźwiękowe, uderzeniowe). Siła, jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit, w tym cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz redukuje miejscową otyłość. Urządzenie to umożliwia wykonanie w pełni bezpiecznych zabiegów na określonej partii ciała, bez ryzyka powikłań, zapewniając osiągnięcie maksymalnych efektów widocznych już bezpośrednio po zabiegu.

Klinika Beauty Mazowiecka 13
ul. Mazowiecka 13
Szczecin

 Klinika Beauty Mazowiecka 13
ul. Mazowiecka 13, Szczecin
fitmaz@inet.pl
info@mazowiecka13.com
tel./fax: (091) 434 73 99
www.mazowiecka13.com

3( 113)
Marzec'18
gajda