Ekspert radzi

Autor

Piotr Zawodny

Witam, korzystałam w Państwa gabinecie z zabiegów LPG endermoligie®. Przed wybraniem gabinetu sprawdzałam rynek i wiem, że obfituje w różne urządzenia typu endermologicznego. Ostatnio spotkałam się z nowym typem urządzenia firmy LPG endermologie® Alliance. Proszę o informację, czym się różni to urządzenie, procedura zabiegu od endermologii z której  korzystałam u Państwa do tej pory? Na wiosnę chciałabym znów poprawić kondycję mojego ciała. Czy jeżeli poprzednią serią endermologii uzyskałam zadowalające efekty, teraz powinnam ją kontynuować czy zmienić na nowszy model?

Rzeczywiście, 30 lat badań oraz zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwoliło firmie LPG na wprowadzenie pewnych zmian w urządzeniach LPG endermologie® oraz procedurze zabiegu. Dzięki nowej głowicy zabiegowej w przypadku LPG Alliance jednego ruchu – przejścia – integrowane jest działanie ujędrniające, antycellulitowe i wyszczuplające. Umożliwia to intensywną i szybką stymulację tkanek, ugniatanych przez urządzenie w różnych kierunkach. Pobudzane jest krążenie, stymulowana praca układu limfatycznego, organizm szybciej pozbywa się toksyn, redukuje tkankę tłuszczową. Wzmagane są procesy regeneracyjne na poziomie skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zachodzące zmiany to poprawa elastyczności i jędrności skóry, zmniejszenie cellulitu. Wszystkie te efekty osiągamy też klasyczną endermologią, stosując kilka rodzajów ruchu w wielokrotnie powtarzanych przejściach. Zastosowana nowa technologia w LPG Alliance może dawać szybsze efekty, widoczne nawet już po 3 zabiegu. Oczywiście w doborze odpowiedniego typu endermologii pomoże Pani kosmetolog wykonujący zabiegi. Biorąc pod uwagę wiele czynników oceni, które urządzenie korzystniej wpłynie na Pani ciało.
Na pewno ważnym czynnikiem w doborze zabiegu są też odczucia i wrażliwość pacjenta, stan skóry oraz naczyń krwionośnych. Zapraszam na konsultację w celu doboru właściwego urządzenia.

Witam, moim problemem są cienie pod oczami. Występują niezależnie od tego czy jestem wypoczęta czy też zmęczona. W rezultacie ciągle wyglądam na smutną, zmęczoną czy też niewyspaną. Jest to uciążliwe, ponieważ pracuję z ludźmi i muszę wyglądać świeżo. Jak mogę się ich pozbyć?

Problem cieni pod oczami dotyka 50% kobiet powyżej 35 roku życia. Metod na ich pozbycie się jest kilka. Ważne, by dobrać odpowiednią procedurę do indywidualnych cech pacjentki. Problemy tej okolicy dotyczą najczęściej zaniku tkanki tłuszczowej, zmian kolorytu skóry - zasinień, zbrązowień oraz wiotkości i zmarszczek skóry. Tradycyjnym rozwiązaniem tego problemu są zabiegi mezoterapii mikroigłowej lub iniekcyjnej oraz podanie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest efektywny w przypadku wypełnienia jak również nawilżenia i zwiększenia elastyczności delikatnej skóry tej okolicy. Niestety jest produktem przeźroczystym i w niewielkim stopniu redukuje zmiany kolorytu skóry. Najlepsze efekty regdukcji zagłębień, zasinień lub nagromadzenia melaniny w okolicy podoczodołowej tzw. doliny łez uzyskujemy przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych. Zabiegi regeneracji tkankowej uzupełniamy o podanie osocza bogatopłytkowego. Wybór metody zależy od przyczyny powstawania cieni, dlatego dobór odpowiedniej metody dla Pani należy zostawić podczas konsultacji specjaliście.

5( 115)
Maj'18